Balirka

A može se ubaciti zaštita igala?
Može i sigurnosni vijak na zamajac?
Stvarno ima lepih za 1200_1500e
Glomazna velika verovatno dobro guta?



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Mani se sexa u 'ladnoj vodi.Mora da se vozi na malom gasu da bi radila iole kako treba a to iziskuje veći traktor tipa 560-577 koji neće krepavati i biti kadar a ako je poteraš spremi novčanik i švajs aparat.Jeste kopija D.F prese ali joj nije ni blizu.
 
A može se ubaciti zaštita igala?
Može i sigurnosni vijak na zamajac?
Stvarno ima lepih za 1200_1500e
Glomazna velika verovatno dobro guta?



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

Ja za welgerice koje znam da su radile u selu i jos dosta radi ni jedna nema zastitu igala:haha:, a ima i vijak osigurac na zamajcu ali kada dodje do havarije ne pomaze to iglama nista , sreca da su od dobrog aluminijuma pa ih ispravis na njivi , moze da poslizi i ruda od kikinde(prikolica):haha:.
 
Kad dodje do tolike havarije da welgerica uspe da prezubi( pogotovo 61 i 63) veruj mi igle su ti najmanji problem :)





Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kocnica tj zastita igala a pogotovo osigurac na vezackoj osovini je mnogo bitna stvar za presu i moze da ustedi mnogo para. Ovo vazi za prese za baliranje sena ne vazi za Welgerice zato sto Welger nije samo presa ona je mnogo mnogo vise od toga:osmeh:
 
Kocnica tj zastita igala a pogotovo osigurac na vezackoj osovini je mnogo bitna stvar za presu i moze da ustedi mnogo para. Ovo vazi za prese za baliranje sena ne vazi za Welgerice zato sto Welger nije samo presa ona je mnogo mnogo vise od toga:osmeh:
Da si malo vise u materiji ne bi pisao to sto pises.
Ne mogu te kriviti jer se ne razumes, pogotovo po komentarima sto pises vidim da o welgeru ne znas apsolutno nista.

Nije ovo naticanje ciji je duzi, cilj je kratkovidim ljudima otvoriti oci nebi li im bilo lakse u zivotu.

I sad dodje neko napravi se pametan "glupave" prese nemaju osigurac ,ovog onog pa shvati da ne treba!

Glupave prese imaju sve te osigurace jer im trebaju jer su glupavo osmisljene!



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Treba im to jer povlači za sobom more čaura,biksni,osigurača koji se vremenom razlokaju pa prave probleme i moraš da reaguješ a još ko plaća majstora iz mesta je na.ebao.Nije presa za svakoga ma koliko to grubo zvučalo.
 
Ovo je bila šala mala, nema razloga za ljutnju, pisali smo o poljakinji a u diskusiju se ubacio i welger, stvarno nemam nista ptotiv Welgera i mislim da je odlicna presa a to sto se po nekada nasalim na njen racun ne zaci da je ne volim, ali evo necu je vise uzimati u tastaturu i pominjati njeno ime.:ppozdrav:
 
E pa zato savesni welgerasi svake godine servisiraju svoje prese i menjaju na njima i sto treba i sto ne treba ,a ja prodjem sa 4-5 safova M8 koji kostaju 120 dinara i to vecinom odu u kukuruzovini.
 
Za sve probleme prvo krivim kvalitet zamenskih delova pa onda ljudski faktor.Jbt sa originalnim delom miran si sto godina a sa ovima koje možeš na banderi naći prvo muka sa ugradnjom jer nisu napravljeni po šablonu a drže vodu dok majstori ne odu a posle može da traje dugo a i ne mora jer se pojede.
 
Znači niko od vas nije radio sa njom ( POLJAKINJOM)
Interesantno mi što je niko neće, ajde sa Srbijance je velika, a za Vojvodinu jeftina, uz to dosta retka!
Meni se RS vezač svidja samo zbog toga sto sam skida čvor sa petla, i onaj njegov sistem noža, imao sam ga na holandu
Gledam velik pick up, rs vezač ali ŠTA JOJ FALI???????


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Što bi rekli naši stari RDJAVOM KUXCU I DLAKE SMETAJU!!!!
Jel ima problem sa brkanjem paljenja?
Ili nešta drugo?
Nisam kupac ali mi interesantno


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Luka mani se ćorava posla...cena ti sve govori...ja nisam radio sa njom al jesu dobar drugar i komšija...i obradovali su se jako kad su je prodali bud zašto...tvoja babetina je car za nju...ta presa ima neke gremline i sama odlučuje kad će da radi a kad da ti kida živce..
 
BABETINA je spomenik zaslužila
Nego meni interesantno što tu Z224 na you tube gonjaju rusi i čekoslovaci i guta dobro
Baberina guta tako da UMRE 539 svaki udar klipa baca crn dim
A obrtaljka skače i pada
Ali opet 8_9_10 sekundi po bali
Ima jedna POLJAKINJA u selu vuče je tip sa 542 jedva ali ide i slabo on radi samo sebi za grejanje i malko preko godine
Po meni je FORŠTRIT K454 prava mašina
Ide na 1000 obrtaja kardana mora minimum 70ks ali guta kao kombajn
Nema šanse da preskoči ili prezubi

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh