Balirka

To je tačno jer su pogoni preko krute veze ali ako se menja recimo disk na vezaču mora komplet osovina dole i tako se razupči.
 
Kad sam doterao kuci presu, prvo mi je bilo da udarim repere za uzubljivanje. Pa je i na njivi lako utvrditi da li je preskocio lanac!
 
Zna li neko dimenzije onih zadrzivaca mase na patosu tunela, na izlazu, ustvari zanima me samo visina.Izgledaju kao dva siljka, trouglasta, ukupno tih zadrzivaca ima u tunelu 4, presa je claas 51.
 
To tebi trebaju kočnice mase one kandze ispod i iznad tunela sto zadržavaju masu?

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da, samo donje, ne vidim nj na jednom sajtu od ovih malo-privrednika da imaju. pa sam mislio moje odsjeci one zube, ili ono sto je od njih ostalo pa navariti gibanj, i brusilicom oblikovati nove, nije to nikakav precizan dio, sigurno ce vise trajati nego od nekakvog lima. Sa mo ne znam koju visinu da ostavim.
 
pa ako imas gornje onda napravis iste duzine, one budu sve 4 iste duzine tako je bar na mojoj.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Da, samo donje, ne vidim nj na jednom sajtu od ovih malo-privrednika da imaju. pa sam mislio moje odsjeci one zube, ili ono sto je od njih ostalo pa navariti gibanj, i brusilicom oblikovati nove, nije to nikakav precizan dio, sigurno ce vise trajati nego od nekakvog lima. Sa mo ne znam koju visinu da ostavim.
Meni su falili gornji, napravio sam od običnog otpadnog gvožđa, Maki flah 40x8mm
A uradio sam i rende sa strane u tunelu isto home made


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Malo je nezgodno tačno izmeriti pošto ovaj kljun nema baš pravilan oblik.

JE9XaGX.jpg
 
Bato, nije rijec o ovim zadrzivacima pokretnim, nego o onim fixnim ima ih 4 komada na patosu dole, poslije ovih pokretnih ,blize su izlazu.
 
Bato, nije rijec o ovim zadrzivacima pokretnim, nego o onim fixnim ima ih 4 komada na patosu dole, poslije ovih pokretnih ,blize su izlazu.
Ma tebi treba onaj grebenasti L profil koliko shvatam dubina- visina je oko 40mm uzmes L profil i pravis stepenice brusilicom odokativno

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ma tebi treba onaj grebenasti L profil koliko shvatam dubina- visina je oko 40mm uzmes L profil i pravis stepenice brusilicom odokativno

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
40 mm je malo, toliko su visoki oni stitnici kraj proreza za igle uz sta se srafe ovi zadrzivaci, tako da nece imati funkciju sa tom visinom. Ja sam ostavio 60mm, zavrseno, pa kako bude.
 
Pozdrav! Trebala bi mala pomoc ,dal neko od Vas zna broj majstora Conkica iz Zablja ,ili nekog drugog u blizini Temerina? Unapred hvala!!!
 
Nazad
Vrh