Balirka

Imam ja takvu,samo Someca 6600 malo veca I desni tocak joj je iza pikapa.Nije losa Ali nije ni nesto da kazem posebno,za bolje ne znam jer Sam pre ove imao Lifam.
 
Problem mi je samo je dovesti dole sa sicilije gore na sjever Italije, gore mi nije problem. Covjek kaze da je u perfektnom stanju, posve malo je radila. Ova prva sa slika je jeftinija, cijeni se 3800€, i nije daleko. Zet i sestra mi zive u Vicenci, nekih 100km od njih je. Otice zet za vikedn pogledati, ako bude ovako uredna, onda idem da je pregledam detaljno...
 
Ko ce mi je odvesti na trajekt. Problem slabo idu dole kamioni, a ovaj gornji dio svjere, non stop neko ide kamionom. Odem pogledam, ako valja, isplatim covjeku, neko je natovari na kamion i gotovo.
 
Moram tako da kazem tj.da pisem da je ne ureknem.Druzimo see vec nekoliko godina,u principu je ok dobra mi je za kukuruzovinu.Nisam nekih velikih kvarova imao,Sam je odrzavam I popravljam tako da Sam je doktorirao.
 
47351322_373663886792692_4995882834603278336_n.jpg

Evo i moje masine kupljena prosle godine uz amin majstor Levaka uradila ove godine 11500 bala za sada sam prezadovoljan....
 
Društvo jel ima neki MARKANT 40_50 na prodaju
Drugar hoće da kupi za svoje potrebe oko 10_12 000 bala godisnje
vukao bi je 539
Danas smo bili gledali Welger 53 kod Dragana u Ratkovu trazi 4000e gume obe za bacanje a desni tocak nije njen
nije nam se svidela uopšte
A nudi nam za 2700e nekog markanta koga bi on uzeo i sredio al da mu se ostavi kapara

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Ima Luka kod nas poljostroj u selu,treba je raditi ali bila bi jeftina
Vlasnik je on vec 20god ako ne i vise
 
Ivane verovatno znas KAURIN-a njemu treba isključivo hoće Claas
Od Poljostoja svi beže neznam zasto e o ima 7_8 u selu svi radimo
Ja je volim zbog velike bale i sirokog pickup
A i sentimentalna vrednost
Made in YUGOSLAVIA
Bar moja 1982 god serija 2

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Moja 2001 god i radi posao samo sto mi postaje mala,ali kad pogledam oglase,zapitam se sta uzeti?? Kad je sve iz uvoza i pitaj boga koliko je nastancala,mi smo nasu kupili novu a mozda cu uzeti i onu u selu pa polako do soje je srediti
 
Za Markanta?
Ili opet WELGER???
Jbg to su kapitalistička sraxa, samo made in YUGOSLAVIA

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Baca ako mene pitas,nekih 6000-7000e
Ali se jos dvoumim sta uzeti...
Svidjaju mi se in-line prese...
 
Nazad
Vrh