Balirka

Momci predjite u chat ili off topic teme.Zaista nema potrebe da se citiraju jedne te iste slike vise puta.
 
35crm9j.jpg

Danas pazario Someca M 05 2000 eura.Molio bih za vase misljenje o ovoj presi.Posebno bih molio majstora Levaka da prokomentarise.Hvala unapred
 
moze li mi ko reci koji je problem kod moje prese sto je leva kanapa kraca od desne.Nije toliko strasno,tj.bale su dobre ali me buni sto kanape nisu iste.
 
O tom problemu je pisano vise puta.Jeste da je tema dosta opsirna i teze je pronaci zeljeni odgovor ali polako prelistajte i videcete da na svako pitanje postoji detaljan odgovor. :cao:
 
Obradovic je napisao(la):
moze li mi ko reci koji je problem kod moje prese sto je leva kanapa kraca od desne.Nije toliko strasno,tj.bale su dobre ali me buni sto kanape nisu iste.
nije tebi kanap duzi nego ti je sa desne strane vise mase nego sa leve razlozi su ne teras oresu na dovoljno obrtaja ima ti velik zazor izmedju nozeva ili nije dobro uzupcen dodavac u odnosu na klip da nije velger 41
 
Ima malo uticaja i brzina odnosno koliko se puni presa, ali glavni problem je k0d vila koje dodaju masu u tunel. Naime vile se vremenom uklizi i potrose pa ih je potrebno malo produziti. Ovo je provereno sto ti kazem jer sam i ja imao isti problem.
 
Levak u pitanju je massey ferguson ali ne znam koja je serija prese jer na njoj ne pise koji je tip
 
Obradovic je napisao(la):
jeste starija presa.Pucao mi je lanac pa sam je ja stelovao
zato i krivi nije dobro uzupcen dodavac na klip to ako mislis da teras pokupuj nove lance i nadji nekog ko stvarno zna da uzupci inace muku ces muciti
 
Imam Claas Markant 50 presu i imam problem sa desnim vezacem. Desava se da mi izadje odresena vanila, ali kraj vanile koji stoji u vezacu ima zavezak dok drugi kraj koji dodaje igla nema zavezak. Zna li neko mozda kako da resim problem? Unapred hvala :ppozdrav:
 
znam ja ali necu vise nikom da objasnjavam posto se neki urednici foruma bune sto sam ja ovde kazu da se reklamiram i da sam svercer polovne mehanizacije sad neka vam oni objasnjavaju ja vas pozdravljam
 
Nazad
Vrh