Balirka

Mislim da je ploča dodavača sa ave dodavačem 110e
Informisao sam se jesenas pa sam moje povario
Napravio šablon i gas i u bure sa pepelom
A gledsm pre neko veče i deda Sveta ih vari
Ima sličan šablon
Sve se to da malo dovesti u red nagojiti aparatom i obraditi svetinja je za to mali co2 i zica 0,6mm iŠmirgl šajbna
A za ravnanje ploče i pečutke drzača ksnapa nov veliki kamen na tocilu da bude ravan
Imam jedan samo za to ga koristim donose mi ploče i pečurke baliranti iz sela




Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ne karabudzim nista, cim je nesto za zamenu odmah novo i ne razmisljam.Bez obzira sto radi presa normalno.Negde ce zbog nekog lufta nastati veca havarija

Ja ne mogu da dozvolim da imam kvar na njivi.Shvabica jos stala nigde nije 16 godina ;-)



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
daner komso kad dolazis u Zr da pregledas i moju 45icu? kad udje u suvo da treba dobro stegnuti ona skroz pobrljavi .
 
Drzač kanapa zovete PEGLA onu ploču i pečurku to se popravlja tako da ako imaš staru primiću je na poklon
A ploča dodavača se zavari i bude super




Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
67034773_355833188690933_2812006137702907904_n.jpg
Pegla ,pečurka pod kojim brojem?Kod nas pasja glava pod brojem 1,škrge 65,105
 
Počela da jebe ,druže ajd mi reci dali ona osovinica što zapinje ovaj jezičak,dal mora da bude utegnuta ko puška ili može malo da vrda kad se rukom mrda?
Može malo da vrda ali ako neće da OKINE
Loša opruga svornjaka zaglavi neće da skoči da okrene svornjak, ili nemože da zakači nokat na ovoj potkovici sa slike
Možda je i svornjak poderan

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Sta sve necu procitati, svornjaci,pegle,potkovice... :)

Sreca pa nista od toga nemam :) :)





Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Druže nisi jedini sa welgericom, ima nas još takvih ali ovaj forum je upravo za razmjenu iskustava i medjusobna pomaganja a ti svojim izjavama bukvalno odvraćaš ljude da bilo šta pišu. Batali brate i ja ne znam te izraze ali valda u njihovim kraju tako zovu

A sreću ne dozivaj tako podrugljivo ..ne znaš šta sutra donosi

Ziveo Welger


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh