Balirka

Mislim da mi je rekao 65e aluminijumska kaljena
Lud čovek


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ljudi dali neko zna dal nema neko kocnicu za somecu 2600 i nosac igala?Pukla mi kocnica i sjebala obe igle i iskrivila nosac igala....i napravila veliko sra...e
 
Ja sam danas radio pikap na welgeru, raspale se plastike na osovinama pa sam pravio druge na strugu od poliamida. Pojele se i osovine pa sam ih vadio i navario i obradio.
Fotografija0420.jpg


Fotografija0421.jpg


Fotografija0422.jpg


Bilo bi dobro kad bi mi neko rekao gde ima da se Kupe za drugi put da ne struzem.
 
Bice Baca da si u pravu, ne razumem se bas u kolicinu ali znam samo da su mu je vratili kad vise nije mogla da radi.:haha:
Daner, ova nije mogla vise na desnoj je strani uvek zagusivala I lomili se prsti.
 





Imam problem sa Welger ap 42, jedna strane ne veze nikako bale... cini mi se da igla ne dobaci spagu
ne znam ništa oko ovoga do sada sam izbacio 25 000 bez kvara, ponekad su pucale
 
Hvala za grupu, prijavio sam se

Probao sam, ne vidim namotano ništa, sad sam cackao malo i od 10 jednu sveže, prije nije nikako
 
Da je claas rekao BiH proveri ugao na kljunu petla, i oprugu što steže kljunkao da teško ispusti čvor
A detač Manile proveri i dotegni da ostane duži kanap iza čvora
A sa velgerom nisam puno patio i radio
A savet probaj deblji kanap


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Gde god vidim tip 400 spagu znaci balirka je "utegnuta".

Zazori u 3 lepe na drzacima pa rese problem debljom spagom

To na slici , drzac ispusti spagu ostane samo deo koji igla doda i na njega veze masnu a drugi kraj nista jer je ispao

Hoce nekad kad su pojedene one oci spaga kroz njih sto ide(urezala se spaga u njih) da teze ide i ako ti je malo istrosen hvatac i momentu kad igle dodavaju jako je nategnuta i iscupa je iz drzaca.

U svakom slucaju ispada i zato ti se to desava, meni kad izbaci tako 4-5 kom na 1000 bala ja bacam i odmah nove i ne razmisljam ( al sam miran narednih 150-200.000 bala)

Mada sumnjam da si video dali ima u konusu petljaca spaga jer trebas skinuti skroz gibanj da bi ga rukom mogao otpeciti na gore i to imas hod mozda 1cm moras se sagnuti odozdo da vidis u vrhu konusa dali se nakupilo jer hoce kad je pretegnut drzac da drobi spagu i nakupi se ispod ko pticije gnezdo od vlakana , od njega konus ne moze dobro da stisne i ispusta.

Ako nije to , istrosen je.

Ili deblju spagu ili novi pa si miran ( nov je 45e i novi tip)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh