Balirka

Zasto se kod poljostroj balirke desava da je bala vezana, a kad hoces da je podignes sa zemlje odveze se cvor? I to radi samo u detelini, na 100 bala 2-3 budu takve.
 
Zasto se kod poljostroj balirke desava da je bala vezana, a kad hoces da je podignes sa zemlje odveze se cvor? I to radi samo u detelini, na 100 bala 2-3 budu takve.
To se i meni od skoro pocelo desavati, RS vezaci...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Zasto se kod poljostroj balirke desava da je bala vezana, a kad hoces da je podignes sa zemlje odveze se cvor? I to radi samo u detelini, na 100 bala 2-3 budu takve.
Ili ti je drzac kanapa izlizan ( ona pecurka I ploca drzaca) pa ostavi mali rep iza cvora oce I tip nozic da pravi njesra, nategne manilu pa kad je odsece ona pretegnuta pa bezi is petlica
Ili petlic ne napravi dosta veliku ili napravi preveliku omcu pa izvuce rep!!
Meni je skoro bio problem sa plocom I pecurkom izlizale se pa problemi!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Neznam koja bi bila prava tema pa cu pitati ovde,kojim vilama bacate bale(ili vasi radnici) i gde ih nabavljate?
 
Uvek MUTA SRUC slovenacke vile kad se malo potrose u djubru, odsecem dva srednja paroska ostanu samo spoljni a drzalja sto duza kupim na vasaru
Mnogo je lakse nego kad I'ma sva 4 paroska lakse je I nabosti I skinuti balu

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Znas sta Sremac radi sa starim i tupim brijačem?
Pa brije se...
E pa tako i sa vilama,kad se toliko potrose da vise ni pola govanceta ne mož natovariti u kolica,e ondak sa njima tovaris Bale...ne daj boze da kupis nove...jos koristim jedne od pokojnog pradede...eh sto je to bio kvalitet...:)))
 
Znas sta Sremac radi sa starim i tupim brijačem?
Pa brije se...
E pa tako i sa vilama,kad se toliko potrose da vise ni pola govanceta ne mož natovariti u kolica,e ondak sa njima tovaris Bale...ne daj boze da kupis nove...jos koristim jedne od pokojnog pradede...eh sto je to bio kvalitet...:)))
Ili je pradjed bio odvise vredan pa ih nije stigao poderati
Pisao sam o cenejskom patentu
f496f7dd25e735c7bc9b4baf614936e5.jpg


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh