Letovanje 2019

Nije preterano tesko naci parking,mi smo bili u vili izmedju starog i novog Sartija,uvek je bilo mesta za parkiranje,a bili smo krajem jula,mozda u avgustu je teze naci parking.A u Sartiju skoro da ni jedna kuca nema sopstveni parking , eventualno kuce pored magistrale imaju svoje parking mesta, ali te kuce su malo dalje od centra i plaze.
 
Jel si bio nekadvu breli? Ja planiram ove god.

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
moj brat ide godinama u Makarsku i kaze da je super,ja idem na Rab jer sam tamo upoznao ljude i oni nemaju problem ako je neko iz Srbije

- - - - - - - - - -

Ici u Hr. na more to meni nije sigurno,koje iz H. njemu nije problem...
zasto nije sigurno?
Zato sto smo Srbi?Siguran sam da svi na ostrvu Rabu znaju da sam Srbin :haha:
 
moj brat ide godinama u Makarsku i kaze da je super,ja idem na Rab jer sam tamo upoznao ljude i oni nemaju problem ako je neko iz Srbije

- - - - - - - - - -


zasto nije sigurno?
Ja necu u makarsku jer tamo ide pola sela,lepa je i makarska ali ja sa svojom decom nebi u diskoteke i nocni zivot,po mome tucepi su bolji,muzika u kaficima se gase oko 22-23h. Ove god hocemo u brelu jer smo culi da je tamo jako lepo i mirno a i na plazi nevolim da smo ko sardine,prosle god bio u crikvenici za 5h stignes

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja necu u makarsku jer tamo ide pola sela,lepa je i makarska ali ja sa svojom decom nebi u diskoteke i nocni zivot,po mome tucepi su bolji,muzika u kaficima se gase oko 22-23h. Ove god hocemo u brelu jer smo culi da je tamo jako lepo i mirno a i na plazi nevolim da smo ko sardine,prosle god bio u crikvenici za 5h stignes

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
ja idem krajem 7 meseca,kad ti ides?
 
Zar nema čari da se obidje jos neko mesto? Da se ne ide godinama na jedno mesto? :osmeh:
 
Zadnje tri godine idemo u Vodice, po meni skroz ok. Nikakvih problema tamo, a nije ni daleko autom.
 
Nazad
Vrh