Poljo wiki KWS uljana repica
Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 60 od 197

Tema: Letovanje 2019

Član nikola indjija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Poruka
    6,593
    Zahvalio se
    1,982
    Zahvaljeno 2,529 puta na 1,078 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: markokg1982 Pogledaj Poruke
    Taj deo Sitonije, Vurvuru, je po meni najlosiji deo Sitonije. Imaju onu plazu Kardi za decu, ali je generalno prljava u puna trave po obali. Lepa je tu ona Fava, ako se dobro secam. Jesi li obisao drugu stranu ostrva? Lagomandra je i za decu i nas matore majka mara.
    Lagomandra je dobra jedino zbog hlada,a bolje od nje su kovia i kalogrija sa te strane

Član Lord Ogy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Poruka
    2,206
    Zahvalio se
    949
    Zahvaljeno 986 puta na 374 poruka
    Downloads
    5
    Uploads
    0

Letovanje 2019

Prijatelji koji letuju kada i mi imaju gumenjak tako koristimo to max da odemo preko puta VurVura na plaze na ostrvu. Lagomadra je ok, ali zna da bude guzva ,narocito vikendom kada su i Grci tu. Sa malom decom od 5 i godinu ipo dana proslo leto nesto nisam ima zelje da palim kola da odlazim na druge plaze. Tih dve nedelje stvarno pokusavam da se i odmorim koliko je to moguce pored klinaca i zene jedino sto zna da smeta jeste da nekad vetar ubija koliko zna da duva . Meni i nesmeta ali zena nikako nepodnosi , e tada palim kola pa oravac druga strana Sitonije.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Član
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Poruka
    4,030
    Zahvalio se
    2,861
    Zahvaljeno 1,750 puta na 746 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: Goran G. Pogledaj Poruke
    Meni je muka od voznje,zamrzeo sam volan.Radim to od 92 i sad mi je postao problem i po Vojvodini kad moram da vozim.HR more je oko 550km od moje kuce i autoputem tamo sam za 7 sati.Imam drugaricu udala se na Kritu ali nikako da se odlucim da tamo otputujem.Imam i odlicnig prijatelja tamo na Kritu drzi prodavnice.Jbg.ali nema volje da toliko dugo putujem zbog je.ene slane vode.HR mi se svidja zbog blizine i velikih kilometara uredjenih biciklistickih staza.Ove godine mi je plan da se vozam biciGlom po ostrvima,naravno uzpomoc trajekta
    Salim se. Vremenom se covek zasiti,pogotovo ko puno prelazi km. Hrvatska obala je prelepa,svratio sam letos u povratku sa letovanja u Peroj kod Pule,tamo mi je brat letovao,pa sam malo procunjao Istrom.

Član mica967 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Poruka
    5,085
    Zahvalio se
    3,995
    Zahvaljeno 1,421 puta na 692 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Jel otišao neko odjutros na letovanje.

Član nikola720p avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Poruka
    651
    Zahvalio se
    52
    Zahvaljeno 15 puta na 10 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Za mene je Santorini
    ZA TEODORU POSALJI SMS NA 3030 NA BROJ 527,SVI ZA TEODORIN ZIVOT

Član Darko Dren avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Poruka
    1,585
    Zahvalio se
    995
    Zahvaljeno 1,962 puta na 419 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Mlad bračni par na selu pakuje se za put, rešili da idu na more... deda, najstarija generacija u kući, to gleda, pa pita svog sina, mladoženjinog oca... kaže: "Jel bre, gde će ovi? Što pakuju stvari?". Sin mu kaže: "Pa spremaju se deca, idu na more..."
    A deda će na to: "A koga mi to imamo na moru...???"

Član IMT577dv avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Poruka
    2,520
    Zahvalio se
    662
    Zahvaljeno 905 puta na 307 poruka
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Kakav je Nei Pori sto se tice cistine plaza i mora ?? Par njih mi je preporucilo Nei Pori za letovanje sa malim detetom zbog plicaka a i za odmor. Rekose mi je mesto prilicno mirnije u odnosu na Paraliju i mesta na Kasandri popularnih kod nasih turista.
    Posto sam zadnjih godina obilazio regiju oko Stavrosa i Kasandru malo bih promenio. Voleo bih Pargu ali mi se iskreno ne vozi toliko.

Mada jos uvek razmisljam da li cu na leto na more ili mozda 10tak dana u EU da obidjem neke zenine rodjake i par drugara

Član
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Poruka
    198
    Zahvalio se
    81
    Zahvaljeno 19 puta na 18 poruka
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Nije lose Neo Pori sa malom decom (3 , 6 godina molji )(mi bili prosle godina pocetak avgusta i ove godina navratimo )pesak , siroka i dugacak plaza dugo je plitko , oko 24 sata se utisa muzika i zatvorise jako puno taverna i ostalo, cistina ... za 10 dana bili tamo jeda n put ocitili sa traktorom plazu ,

, i sto me uhvatilo ima parking mesto , ali ne svida svakome

Član
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Poruka
    4,030
    Zahvalio se
    2,861
    Zahvaljeno 1,750 puta na 746 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: IMT577dv Pogledaj Poruke
    Kakav je Nei Pori sto se tice cistine plaza i mora ?? Par njih mi je preporucilo Nei Pori za letovanje sa malim detetom zbog plicaka a i za odmor. Rekose mi je mesto prilicno mirnije u odnosu na Paraliju i mesta na Kasandri popularnih kod nasih turista.
    Posto sam zadnjih godina obilazio regiju oko Stavrosa i Kasandru malo bih promenio. Voleo bih Pargu ali mi se iskreno ne vozi toliko.

Mada jos uvek razmisljam da li cu na leto na more ili mozda 10tak dana u EU da obidjem neke zenine rodjake i par drugara
    Ima vise km do Parge,ali je sve auto puto sa 3 i 4 trake (egnatia odos) vremenski mozda sat vremena razlike, ali vredi otici do Parge

Član nikola indjija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Poruka
    6,593
    Zahvalio se
    1,982
    Zahvaljeno 2,529 puta na 1,078 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: IMT577dv Pogledaj Poruke

Odlican ja sam bio 2008,2012 i 2015 god puta.Racunaj na guzvu ako ides u avgustu . verovatno je jeftiniji od kasandre

Član IMT577dv avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Poruka
    2,520
    Zahvalio se
    662
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Jeste Parga lepa i voleo bih da odem i autoput je super ali meni je mrsko da vozim i ovih 550km do Nei Pori-ja a do Parge imam 800km prakticno jos polovina puta do Nei Porija. U lokalu oko mesta gde sam smesten mogu koliko hoces da predjem kad sam odmoran. A ovako me najvise ubijaju granice jer zbog obaveza najcesce sam slobodan u periodu od polovine jula do 10 avgusta kad su guzve najzesce, a isprobavao sam razne termine polaska tj stizanja na granicu i maltene uvek ista situacija u tom periodu. Inace sam opusten ali me to tapkanje u mestu ubije u pojam (ne znam samo kako gastarbajterima sto nasim sto Turcima ne dosadi svake godine da se ubiju cekajuci prakticno danima kad se skupi na svim granica ) pa mi nakon sva 4 granicna prelaza dodje da se smestim u prvo mesto koje naidjem. Jedino sam u zadnje vreme uspeo 2017 da odem 21 avgusta u Pefkohori i prosao mnogo mnogo bolje na granicama.
    Tako da ako budem mogao da nesto pomerim za neki termin jun ilu kraj avgusta i pocetak septembra rado cu otici u Pargu, ili cak Lefkadu a ovako sve mi je vise u mislima Nei Pori ili tako neko blize letovaliste, bar za sad

Послато са Moto G (5S) уз помоћ Тапатока
    Poslednji uredio IMT577dv; 24-01-19 u 21:18.

Član Darko Dren avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Poruka
    1,585
    Zahvalio se
    995
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    E kad ti je tako mrsko onda razmišljaj o avionu

Član IMT577dv avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Poruka
    2,520
    Zahvalio se
    662
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Razmisljao sam i vrlo je moguca ta opcija, ako ne ovog leta onda Boze zdravlje sledeceg Ali samim tim bi bila i neka jos lepsa i dalja destinacija u Grckoj ili Turskoj, pa ako treba i rent a car za obilazak okoliih plaza i znamenitosti. Jeste da je ta opcija sa avionom i rent a carom dosta skuplja za nas smrtnike ali jebes ga jednom se zivi

Član
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Poruka
    1,012
    Zahvalio se
    2
    Zahvaljeno 193 puta na 116 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ove godine Tajland i to socijalna verzija idemo da obidjemo klinca pa ga racunamo kao letovanje, a pre ce biti ekspedicija i prezivljavanje

Član markokg1982 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Poruka
    2,887
    Zahvalio se
    1,242
    Zahvaljeno 1,438 puta na 589 poruka
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Kazu da su zene jako jeftine na Tajlandu. Miliste o tome

Član sova avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Poruka
    2,524
    Zahvalio se
    297
    Zahvaljeno 456 puta na 329 poruka
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Tamo pola ''zena'' ima macora u gacama, lako mozes da se zeznes.

Član
    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Poruka
    1,030
    Zahvalio se
    171
    Zahvaljeno 209 puta na 162 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Bolje u egipat da gledas one piramide i gluposti...samo da nadjem nekog sa foruma sa nerazradjenim mecinkastim ledjima i da ponesemo asove, kramp i ako nadjemo neko blago delimo pola-pola...

Član nikola720p avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Poruka
    651
    Zahvalio se
    52
    Zahvaljeno 15 puta na 10 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Nei pori je meni odlican,secam se da je na tom mestu imalo puno devojaka mog uzrasta,neznas koja je najlepsa,nije bilo jeftino bas kostalo je 165 evra pocetkom jula...
    ZA TEODORU POSALJI SMS NA 3030 NA BROJ 527,SVI ZA TEODORIN ZIVOT

Član vuxsd avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Poruka
    2,571
    Zahvalio se
    5,509
    Zahvaljeno 1,348 puta na 731 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Prijatelju, mani se tih belosveCkih... gledaj nešto iz sela... dobar momak se iz sela ženi...

Kad zaćutim, okrenem se i odem (i ne pišem ti), to ne znači da si pobedio. To znači da više nisi dostojan mog vremena. Bukowski
    Ne raspravljaj se sa budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo a zatim pobediti iskustvom!
    "Oluja u vodi stvara vatru u vazduhu!" - nepoznati autor - ribar sa Velike Morave
    "Goveda mogu da vuku kola ali je opasno kad poveruju da znaju put." - Lao Ce
    "Prvo šuma, onda sekira, onda plug, onda pustinja." - Plimije

Član Darko Dren avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Poruka
    1,585
    Zahvalio se
    995
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Što bi rekli "seci vile oko svoje njive"...

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.