Letovanje 2019

Cuj lik je u pravu...gde ces bolje lepa jos ona tebe ne razume niti ti nju...dobre predispozicije da ljubav cveta:osmeh: uzmi ono devojce sto na snimku radilo sa John Deere ako nemas njega kupi neki litar zelene boje i ofarbaj traktor...sta zensko zna sta je johny a sta ferga::namigivanje::
 
Kupis joj kilo pirindza i poberes neki korov usput:osmeh: mala,zdrava i prakticna da ostane...mani da iskacu federi iz kreveta kad se opruzi:osmeh:
 
Nemoj da mesas kartu i odlazak sa cenom zena - to moras razdvojiti :osmeh:
I meni je kasno za DRUGE zene, ali ako odem nekada sa zenom, ne vidim sta moju zenu kosta da mi ona licno plati, kad je vec tako dobro i jeftino? To ne bi bila prevara nikako, niti bilo sta krijem :osmeh:

p.s. Nisu to kineskinje pa da budu mrsave i kosooke. Nisu ni japanke u pitanju. Tajland je nesto sasvim drugo, bar tako kazu :osmeh:
 
Resenje se zove zakljucas sobu i ugasis svetla pa ko koga dohvati:osmeh: ili ne...nemoj puno da pijes za tim sankom:osmeh: na kraju ces 2 da odvedes pa ces skacati kroz prozor...
 
Nemoj da mesas kartu i odlazak sa cenom zena - to moras razdvojiti :osmeh:
I meni je kasno za DRUGE zene, ali ako odem nekada sa zenom, ne vidim sta moju zenu kosta da mi ona licno plati, kad je vec tako dobro i jeftino? To ne bi bila prevara nikako, niti bilo sta krijem :osmeh:

p.s. Nisu to kineskinje pa da budu mrsave i kosooke. Nisu ni japanke u pitanju. Tajland je nesto sasvim drugo, bar tako kazu :osmeh:

Na Tajlandu sto je najzanimljivije ne moras mi da placas, kaze klinac da su lude za evropljanima i amerima, uvece ti same prilaze i placaju pice i taksi da te vode kod njih :osmeh: Naravno imas i one koje rade za kes, ali takve uglavnom imaju i jabucicu :haha:

A i probao cica u svoje vreme sve u Amsterdam tako da ne mora zena da placa :haha: mogu ja njoj :haha:
 
Neko ce reci,gledas sta ovi pricaju:osmeh: ali uvek ima sta da se nauci,ja naucio da necu ici na taj tajland makar i za dzabe:osmeh: procitao caffe pise na delu foruma pa reko da se jedna popila bez secera:osmeh:
 
To da su lude za Evropljanima na Tajlandu i nije bas istina. Da te vode kuci istina je. Odma te upoznaju sa celom familijom, ali to je tako razradjena sema da ne poverujes. Tako znaju te zene i devojke da odglume prosto ti zao da je ne ozenis i ne povedes kuci. Drugar iz ekipe koja je putovala naseo na tu foru. Tajland je neverovatna zemlja. Treba je posetiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mi pravimo kruznu turu po Grckoj, Bitolj - Meteori - Evia - Atina - Korint - Solun - Skoplje

Lepa tura,svaka cast. Kad vec ides na Peloponez,u blizini Korinta ti je termalna banja i letovaliste Lutraki,a ono sto ne smes da propustis je Mikena,onda jedno od najlepsih primorskih mesta na Peloponezu-Nafplion.naravno Korint(Apolonov hram,Agora,Korintski kanal),ima jos mnogo toga za videti,ali onda moras odvojiti min.10dana samo za Peloponez.
 
Sarti je uglavnom vetrovit, ali ima veliku i skroz ok gradsku plazu. Ali je jako dobra baza za obilazak okolnih plaza koje su i najlepse na Sitoniji. Predvece je lepo za setnju. Ima 3-4 paralelne ulice i sve su pune. Imas i setaliste na samoj plazi.
 
Ako idete autom onda trazite kucu koja ima svoj parking.Jer uvece kad se vratis iz obilaska nemos naci parking, a to je za porodicu sa malom decom bas nezgodno. Ja sam bio na izlasku iz Sartija prema Sikiji tj.Sarti bič.
 
Nazad
Vrh