Letovanje 2019

20acfg4.png

Neki ce provoditi leto na takav nacin...
 
nadji neku plazu gde setaju bez toplesa,vise volim da gledam mlade zene nesvidja mi se pogled na tvoje nokte :ppozdrav:
 
Baca kad se vrćeš, ako okasnis zetve soje teško da će biti, pojavile se gusenice za par dana dejstvujem.
 
Ne kvari mu zabavu. A i vidis da samo wendy napadaju :)

Sitonija je odlican izbor. Imas i golotinje tamo, pogotovo u predsezoni. Najvise na Dukinoj plazi, a ima ih i na izdvojenom delu orange plaze tj kavourotripes. Skidale topless tu pored mene, pa me zena samo merka da li gledam ili ne :cool:
 
Ne kvari mu zabavu. A i vidis da samo wendy napadaju :)

Sitonija je odlican izbor. Imas i golotinje tamo, pogotovo u predsezoni. Najvise na Dukinoj plazi, a ima ih i na izdvojenom delu orange plaze tj kavourotripes. Skidale topless tu pored mene, pa me zena samo merka da li gledam ili ne :cool:
Nisam 2 godine isao na tu stranu zbog malog klinca i prilaza plazama.Idem na koviu, kalogriju, lagomandru, karidi, favu, ormos panagias.
U Vurvuru sam smesten
 
Na Sitoniji, najlepše plaže po meni, Platanici, Armenistis, Orange... Imaju inače plavu zastavu.
 
Gde su slike sa mora,valjda je neko od clanova turio ispucane pete u slanu vodu?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh