Letovanje 2019

Milovane;

Kakvi su prilazi plažama na Kefaloniji? Jel asfaltirano ili ima i makadama? Bar za one poznatije plaže...

Marko KG;
Ja sam bio u Nidriju. Milos plaža za mene ubedljivo najlepša. Bio sam sredinom avgusta. E za decu jeste nezgodno ako je hladna voda. Meni to ne smeta, čak mi i prija :osmeh:

Bilo bi dobro da dodje Milovan u Obrenovac i održi na prezentaciju:haha:
 
Nisam se prijavio,posto do 2.2.bukvalno necu znati da li dolazim,imas moj broj za sve sto te interesuje vezano za Kefaloniju. Vecina plaza ima parking uz plazu ili do 100 metara pesacenja,a ima 2-3plaze koje su udaljene 300-400m od parkinga,ali ih nikako ne smes propustiti. Ima tri najlepse plaze do kojih stize camcem,koji mozes da iznajmis u mestu Zola,po meni su to najlepse plaze na ostrvu

- - - - - - - - - -

Milovane probaj sad da nadjes 11 nocenja za 400e.Mozda u junu a u avgustu kad ja idem nikako.Jedino pod vedrim nebom da spavas:osmeh:.Trajekt je sada oko 140e ako ides iz Nidrija.

Ja isao 2016 od 22.7
Trajekt iz Nidrija za mene,zenu i dete od 3 godine je placen 114 e povratna karta. Posalji datume pa da probam i ja da ti trazim

- - - - - - - - - -

Baca ti si promasio profesiju.Trebo si biti turisticki vodic

Pa vidis kako sam te sproveo sa Claasom izmedju Vrsca i Panceva:haha:
 
Galini Apartments
9,3
Izvanredan
Trapezaki • 850 m od centra
Upravo rezervisano!
Najskorija rezervacija: pre 9 min.
Cena za 2 odrasla, 2 deteta za 10 noćenja RSD*124.313
+ takse i naknade u iznosu od RSD*591,97
Još samo 1 na našem veb sajtu

BESPLATNO otkazivanje

BEZ PLAĆANJA UNAPRED
- platite u objektu

- - - - - - - - - -

Milovane evo cene na bookingu
 
Au,bas je puno poskupelo,jel to cena sa besplatnim otkazivanjem?
Koja slucajnost da od toliko mesta i apartmana rezirvisemo isti. Mora da si procitao moju recenziju na bookingu,mi smo jedini srbi koji su bili u tom smestaju od 2016.

- - - - - - - - - -

Sad vidim da je besplatno,ako ides na varijantu bez otkazivanja onda je jeftinije. Mada u nasem poslu je opcija tog otkazivanja extra
 
Ja te razumeo da si bas taj. Moji prijatelji su rezervisali na magistralnom putu,znam da su jos jeftinije od nas prosli
 
Evo jos jednog predloga za porodicno letovanje za roditelje sa malom decom. Mesto se zove Vurvuru (vourvourou) na Sitoniji okrenuto je ka Atosu. Postoji jedna velika ulica kroz celo mesto.Prvi red kuca i apartmana vecina imaju izlaza na plazu i more. I drugi red koji je preko puta ulice je nekih mac 150m od plaza. Mesto se nalazi u velikoj uvali sa bas mirnim morem (ujutru i uvece zna da bude kao staklo mirna voda) More je bas prijatno toplo. Plaza je pescana u celom mestu. Preko puta mesta nalazi se i ne tako malo ostrvce gde su plaze sa belim peskom i karibski plavim morem. Stvarno neverovatno deluju more na tim malim plazama na ostrvcetu. Smestaj je u mestu uglavnom apartmanski ,ima mislim dva hotela. Takodje ima i kuca za rentiranje za vise porodica. Mi vec godinama u julu placamo 75e za apartman dnevo. Smestaj je bukvalno na plazi. Inace to je i povoljno posto u mestu ide smestaj od 100e pa navise za apartman dnevno. Mozda u drugom moze se naci smestaj i za 80e na dan. Mesto ima 3 prodavnice i jedno mozda maksimalno 10 kafica restorana pizzerija i kafica. Nema setaliste tipa kao Nikiti,Sarti, a samim ti ni mogucnosti da vas dave podavci igracak i svih onih zezalica koje mala deca hoce. Malo vise je guzva na otvorenom moru od silnih jet skijeva i iznajmljenih brodica. Ali mesto za odmor sa porodicom ili vise porodica sa decom za preporuku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo jos jednog predloga za porodicno letovanje za roditelje sa malom decom. Mesto se zove Vurvuru (vourvourou) na Sitoniji okrenuto je ka Atosu.
Taj deo Sitonije, Vurvuru, je po meni najlosiji deo Sitonije. Imaju onu plazu Kardi za decu, ali je generalno prljava u puna trave po obali. Lepa je tu ona Fava, ako se dobro secam. Jesi li obisao drugu stranu ostrva? Lagomandra je i za decu i nas matore majka mara.
 
Pa uzivaj malo i u tom putu,ja sam 2017 sa detetom od 4 godine isao na Krit,i to mesec dana nakon skidanja sipki iz desne noge,tamo sam tek posle 5 dana terapije poceo da hodam. A imao sam do luke Pirej 1150km i onda trajekt 9 sati.:ppozdrav:
Meni je muka od voznje,zamrzeo sam volan.Radim to od 92 i sad mi je postao problem i po Vojvodini kad moram da vozim.HR more je oko 550km od moje kuce i autoputem tamo sam za 7 sati.Imam drugaricu udala se na Kritu ali nikako da se odlucim da tamo otputujem.Imam i odlicnig prijatelja tamo na Kritu drzi prodavnice.Jbg.ali nema volje da toliko dugo putujem zbog je.ene slane vode.HR mi se svidja zbog blizine i velikih kilometara uredjenih biciklistickih staza.Ove godine mi je plan da se vozam biciGlom po ostrvima,naravno uzpomoc trajekta
 
Nazad
Vrh