Pozdrav iz Bazela

Шта га брига јел прелазиђено или не,гледа се радно стање а не трактори за позирање и шпацир. Има 5трактора са којима може сутра 50+ха да уради земљу,кућу,окућницу,шта му треба више добра воља и само напред.
@Цвеја по ти си реалан и искрен а ето дошао си и до бољег трактора, тако ћеш сутра заменити њега још бољим и млађим,ја то знам да ће то тако и бити, али кроз труд и рад награда дође, не кроз зановетање измишљања и кукњаву од тог ни теби ни ником око тебе неће бити боље.
 
Kolegi zelim dobrodoslicu.
Ovim ovde pojedinim kolegama je izgleda sladje tudje g.ovno nego nasa pita. To je koliko vidim najveci problem.
 
Pa vi ljudi niste ni svesni sta imate.Svi ste svoji na svome.Radite koliko hocete i kad hocete nemate nikog nad glavom i kukate.Video bih vas kad bi morali i na posao i zemlju da radite.Onda bi vise cenili ono sto imate.Pa ovi u gradu su teski robovi za sitne pare(vecina).
Druze nema sta da se razmisljas.Bolje gazda na svome nego sluga i poslusnik.

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
 
ZA BOZURA iz Cuprije Sto se tice povratka to je stvar koju jedino ti mozes da preseces a svi ostali predlozi ili saveti mogu da zvuce svakojako ali kljuc svoje sudbine i srece nosis sam a po tvojoj prici vidim da se ti ne vracas na ledinu vidim da si decko iz domacinske kuce i da imas i zemlju i mehanizaciju i kucu i okucnicu a i da nisi lenj znaci za tebe nema zime ni neizvesnosti i ako se odlucis za povratak bices sam svoj gazda bez radnog vremena radices kad hoces i koliko hoces a ne mogu uvek u zivotu sve kockice da se sloze uvek ce nesto da fali ali gde god da si razmisljaces kao Balkanac a mozes da odes gde kod hoces i da se prilagodis ali nikada neces postati Svedjanin,Britanac,Flamanac niti ces moci da razmisljs kao oni a jedno je sigurno kao u tamnom vilajetu AKO DODJES KAJACES SE A AKO NE DODJES KAJACES SE JOS VISE:haha:
 
Pozdrav Administrator svim clanovima koji su me posavetovali,nadam se da nisam prekrsio neko pravilo foruma posto smo malo diskutovali ovde,a ipak je ovo stranica za predstavljanje novih clanova.
 
Nazad
Vrh