Soja 2019

Od ikarusa i dynoxa izgorele i uskolisne pa floyd ostavljam za sledecu god. Slikano je iz profila, ali vidi se suva trava.
aee9e98118fbc8387978a51940440107.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ne mogu da verujem da je tako mala količina vode odradila dobar posao u onoj dzungli u koju si posejao soju.Pogotovo jer je bilo mnogo suncokreta koji moze da zakloni druge korove.Odlično uradjeno,svaka čast.
 
Ne mogu da verujem da je tako mala količina vode odradila dobar posao u onoj dzungli u koju si posejao soju.Pogotovo jer je bilo mnogo suncokreta koji moze da zakloni druge korove.Odlično uradjeno,svaka čast.

Nesporazum. Te parcele gde je dzungla sam radio sa ID 03 i 115 lit/kj sa pritiskom od 7 bara. Korovi su se pomerali kao da je duvao vetar kada je prosao mlaz. Normalno zakorovljene sam radio sa 75 lit.
 
Шта мислите хоће се паламида и амброзија ако није уништена хемијом а ошпаратана повампирити?Ја мислим да хоће да чујем вас?
 
Da kucnem u drvo ove godine skoro da nemam ambrozije u sojama.Odrađeno špartanje a planiram još jedno nakon flekovanja sirka.
 
Ove godine ko god je radio dubinski napravio je posao,a ovo preko lista sve islo kilavo.Nikad vise hemije i nikad slabiji rezultat.

Poslato sa HUAWEI Y560-L01 pomoću Tapatoka
 
Kod mene su monokultura i kukuruzovinište predusevi.Na sojištima kao predusevima nema skoro ništa od korova a na kukuruzoviništu bilo štira,kerećeg grožđa i sirka.
 
Lepe su vam soje momci, svaka čast.Moja je nejednaka i manja od ovih sa slika.Juče sam platio špartanje, valda će sad malo krenuti.
 
Vidi se šta je kvalitetna zemlja.Ja sam sejao malo ranije a manja, mada je malo i do semena, bilo loše sa dosta polutki
 
Ima ovde kod nas. Bas sam i ja to hteo da pita. Primetio sam dok sam spartao, a aktivnost im se pojacava sa porastom temperature.
 
Nazad
Vrh