Subvencije u poljoprivredi za 2019 godinu

Sada malo offtopica, ali ako vam pisanje nekog člana ono baš smeta ipa tu lepa opcija na forumu.



Osobe koje znaju za kriminalne aktivnosti su obavezne to da prijave policiji, pošto kako se vidi sve znaju imenom i prezimenom ko, gde, kada i koliko, prikrivanje tih informacija je takođe krimogena aktivnost. Ovo ne vaši za one što pišu samo daim prođe vreme po principu "trla baba lan".


A sada da se lagano vratimo na temu vezano za ovu godinu.
 
To mora da budu neki izbori kad vec poceli sa isplatom za subvencije

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
A za sta su vam uplacene pare?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Au ,pa vi mora da ste medju prvih stotinak predali :)).I sta isplacuju ?,ukupno 5200 ili samo 1200 po hektaru prvo ?.
 
Idi begaj,sad je pitanje sta raditi sa tim silnim parama.Nije da nam je nafta najskuplja na svetu,nije da trebamo placati drzavi stotinu cuda od pio,poreza,odvodnjavanja i ostalih pic.. mat,a tek cene polj proizvoda prosto cvetaju XD...Ma ide nam odlicno,ja mislim da iznajmim neku jahtu i odem na krstarenje,oduvek sam zeleo obici Filipinska ostrva i okolinu.
 
Nedimović je prvi ministar u srpskoj istoriji koji je održao makar i najsitnije i najnormalnije obećanje !!!

Da vidimo do kada će to trajati...

Taj lažov je kod Uroša Davidovića rekao da su svi zahtevi za tovnu junad obrađeni i isplaćeni. nei dan sam zvao upravu za agrarna plaćanja i kažu imate zahtev iz aprila juna i oktobra ukupno 7 grla. Zahtevi su zavedeni i čekaju na obradu.
 
Нема захтева ,једино ако то што се попуни сматрате под захтевом.Узмеш папир за биљну структуру где укупно сабереш и напишеш површуну под културуом коју ћеш сејати.Ако имаш промена у односу на прошлу год.у сетвеној структури онда се попуни образац под бр.3 и после препишеш на овај други за биљну и тој ти је то.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh