Subvencije u poljoprivredi za 2019 godinu

Ja pkusavam vec 4 dana svaki dan od 11-12 i 14-15h i ne javljaju se na sva tri broja uvek je zauzeto a kada nije onda se niko ne javlja pokusavam da proverim status zahteva a 2018g.
Da li ih je neko uoste dobio na ova tri broja sa sajta?
Pocetkom aprila sam ih dobio iz 120 i nekog pokusaja! Bilo mi dosadno...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Zovi vode Vojvodine ako imas dugovanje, dobices vezu iz prve i gospodja ima sat vremena da ti izdiktira za 10 osoba sva duguvanja sa br. racunan i na koji model da uplatis.:osmeh:
Uopste joj ne pada nista tesko kad je u pitanju dug.
Ee, kad se trazi neki povracaj od drzave onda je druga stvar!
 
ovcar, bas se to i ja pitam...Ja sam predala za moje negde krajem aprila, ustvari 24.aprila i jos nista nema na racunu (a to je bilo bas pred vaskrsnje praznike i pred 1.maj, tako da hajde racunam da je i od 1.maja uzeto u obzir, ali cujem neki da kazu da su odmah podigli novac nakon par dana, ali doduse, oni su ranije predali, pa bili medju prvima...ne znam)...Nije da je hitno, vec samo da mi je znati da li je sve u redu, s obzirom da svasta moze da se desi, pogresi, nikada se ne zna...
 
pa ja neznam štaje u pitanju meni su rekli u trezoru najkasnije za 15 dana ali uplate nema Mslim da je marketiški trik ministra oni prvi koji su predali dobili su brzo a mi ostali ima da se načekamo IPOSLE KAZU GUZVE NA SALTERIMA PA KOME JE HITNO MORA DA SE GURA DA BI PREDAO SVAKE GODINE ISTO
 
Ne znam ni ja sta je, a sve mislim izmislice da je neka greska u zahtevu (mada sam sve lepo popunila), pa mi je samo da znam da li je sve u redu...a neka se i saceka...

Moj jedan komsija je odmah na pocetku predao zahtev i za 2-3 dana je novac podigao, pa meni sada sve ovo malo cudno...Mama je jedno 2-3 puta pitala do sada da li ima nesto na racunu, i bilo nam cudno kako su neki odmah podigli novac, a mi nismo...Verovatno sto smo pri kraju predali, ima da se nacekamo. Sta li je sa drugima, niko nam se ovde ne javlja, da vidimo da li jos neko ima isti problem.
 
Ja sam podneo zahtev za biljnu proizvodnju po hektaru 30. aprila, i uplaceno mi je u cetvrtak 23. maja.
 
Prekjuče izasli rezultati konkursa za mlade AP Vojvodine i stavili spisak onih koji su prosli,juče spisak promenut i to drastično...šta reči,komedija ili tragedija:off_topic:
 
Moji su podigli napokon novac za biljnu proizvodnju...Imamo oko 2 ha, a uplaceno je samo 4 000 rsd...Ne znam sada sta je to i ko da ide vise da se cima oko toga...
 
Od ove godine svi koji imaju manje od 20 ha registrovano dobice samo pola od toga koliko imaju.:osmeh:
Jbg, tako je kad ste hteli promene pa vas sad ovi time stimulisu da vise radite a ne da od par ha zivite na visokoj nozi:osmeh:
 
Peet, je l' to sala ili ne ? Ne znam u cemu je problem...jedino ako se ti ne salis, ali i u tom slucaju trebaju moji da dobiju 5 200 rsd valjda ? Ovako inace oko 2 ha imamo, a na racunu je svega 4 000 rsd...U sustini, u kraju gde ja zivim, poljoprivrednici su na izdisaju...Za jos jedno destak godina, nece imati ikome ista i da daju...To se moji rodjitelji od preko 60 godina (tata preko 70) bave poljoprivredom i to upola nego li nekada...a uskoro ce i to sve da batale...Mnogo muka, korist 0...Samo covek zna za bastu da je dobro kada ima kraj kuce, ostalo bude mucenje...Momaka neozenjenih na svakom koraku, dece nigde, poljoprivrednici stari i ne mozes ih stimulisati jer su, nazalost, zavrsili svoj radni vek, a mladji nemaju za koga toliko da se muce kada nit su ozenjeni, nit imaju decu, i rade za zivu dusu ponegde u gradu...

A to za vlast...Nit glasam, nit me interesuje, jer meni ni jedna vlast ne odgovara posto nisam clan ni jedne stranke....
 
imaš možda tu prvu verziju? Jedini konkurs gde nisu izbacili konačnu listu aplikanata. Razloge odbijanja.

Nemam nista,prvo sam video spisak i zapamtio desetak imena,posle podne kad sam hteo na miru da pregledam ,vidim promene,treba jos da donesu odluku tamo ce biti ko je i zasto odbijen,treba vremena da sve to našteluje!?8
 
Nazad
Vrh