Subvencije u poljoprivredi za 2019 godinu

Zoka, verovatno da imas, bar je tako logicno...ali valjda ce odgovoriti neko ko tacno zna.

Evo imam i ja jedno pitanje...U vezi ovih osnovnih podsticaja u biljnoj proizvodnji...mozda jeste glupo pitanje, ali da li evidentiramo i sume ? Ni meni nije jasno zasto mi uopste moramo bilo sta da pisemo kada vec oni sve imaju u racunaru...U mojoj opstini sam pitala da li treba ove godine da obnovim gazdinstvo, i oni su mi rekli da ne treba, samo da popunim obrazac za ostavrivanje podsticaja...Svakako, belezim njive, livade, vocnjake, ... a sume ? Njima naravno nije potrebna nikakva "nega", ali otkud znam...I ono sto je logicno moze da bude neispravno. Takodje za zemlju kraj same kuce...da li i to belezim ? To je bukvalno dvoriste, ali zasadjeno vocem...Od ranije se vodi kao zemljiste uz zgradu (objekat)...
 
Da li neko ima ikakvu informaciju da postoje subvencije na kupovinu polovnih traktore? Neki povoljni krediti preko ministarstva, subvencije ili mora banka (robija)
 
Jesam, Srbin sam, znaci tuki kao i uvek....to sam isto cuo da tesko daju za polovnu mehanizaciju kredit, znaci vozi od dede i dalje traktor dok se ne raspadne :sjasi:
 
Poslednja izmena:
Daj još jednom da ponovim pitanje. Zna li ko zašto se uprava ne odaziva na tel pozive?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ma ne vredi svaki dan 5-6 puta zovem

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja pkusavam vec 4 dana svaki dan od 11-12 i 14-15h i ne javljaju se na sva tri broja uvek je zauzeto a kada nije onda se niko ne javlja pokusavam da proverim status zahteva a 2018g.
Da li ih je neko uoste dobio na ova tri broja sa sajta?
 
Salji im mejl.Ja kad sam im poslao u roku od par sati odgovaraju.
 
Da li jos traje konkurs za nabavku novih traktora ili su ukinuli?
Gledam na Ministarstvu za sta sve moze da se konkurise ali za traktore nema da pise.
 
A ko je rekao da ce biti za traktore?to samo preko Ipard ima.
 
Nazad
Vrh