Subvencije u poljoprivredi za 2019 godinu

Ko ima 18-20 i više hektara taman da od novca od subvencija prebaci na pio. I tako samo presipaj iz šupljeg u prazno...::jako_besan::
 
Хоће ли стварно да иду у контролу и проверу биљнеструктуре? Лик у трезору кад сам га питао ми је одговорио да нема појма!!! И ако мени провере и ставе ми пасиван статус коме да изручим кофу осоке на главу? Директору трезора или раднику који нема појма ?????
 
za tak onesto potrebno je puno novca ljudi skupe opreme i jake volje.kad ce to ti nesposobnjakovici da urade.nikad
Хоће ли стварно да иду у контролу и проверу биљнеструктуре? Лик у трезору кад сам га питао ми је одговорио да нема појма!!! И ако мени провере и ставе ми пасиван статус коме да изручим кофу осоке на главу? Директору трезора или раднику који нема појма ?????
 
A sta ako je neko presejao uljanu repicu,a suncokret posejao pa pala kisa bila kora pa kukuruz presejao,ne treba uopste da se bave tim ko je sta posejao subvencije su i ovako smejurija dobijes pare koristis 2,3 meseca i samo ih prosledis u porez,odvodnjavanje,pio...
 
Kod nas je generalno problem što epitet tajkuna dobija i ko treba i ko ne treba.
Juče legla uplata,zahtev predat 7.3.
 
Meni juce isto legle 07.03. predao i jos dobio na dve njive na koje mi istekao ugovor ali sam ja te njive odavno kupio ali mi bilo mrsko da ih prebacujem na sebe i reko ko ga sisa nek stoje ugovori o zakupu kad oni istekli.Po sluzbenoj duznosti su mi vadili iz katastra vlasnicke listove i na te njive dobijem subvencije iako sam mislio da na njih necu imati pravo.Nema brze,jace,NAPREDNO svaka cast da je srece da su izbori svako prolece gde bi nam bio kraj!
 
Da li neko zna koja od subvencija pokriva 75 odsto cene bez pdv-a kod kupovine novog traktora kada su u pitanju poljoprivrednici 18-40 godina?
 
Meni zaposlena u pss zr ,rekla da ce ove godine biti neka uredba sa 90% povrata za mlade , sad da li je istina ili nisam dobro razumeo ,treba proveriti
 
Nazad
Vrh