Subvencije u poljoprivredi za 2019 godinu

Izgleda ipak isplacuju i drugim danima sem cetvrtka,legle subvencije,predato prvog.
 
Seronje,stocarima za proslu godinu nista nisu uplatili,a za zenlju uplacuju i 2019-tu

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Cujem da , ko je menjao setvenu strukturu ici ce sporije isplata , ja predao 04.03. i jos nista
 
meni su juče radili setvenu strukturu,inače predhodne god ili možda i još jedna unazad nisu dirali ništa iako sam ja sve redovno predavao štaje na kojoj parceli,inače gore neko napisao za stočare ima slučajeva da su isplatili i 2018. god, za ovce,a meni je za 2017 stiglo samo rešenje.
To je tamo luda kuća ,zato i oće da nas se ratosiljaju ,spremite motke ,ali od toga neće biti niš,dok i na ovom forumu 85 % ,sad ću da kažem druge nacionalnosti (zna se koje su to otp. dve do tri) glasaju direktno ili indirektno za govna,jer njima to itekako odgovara.
 
Бога ми добре ове субвенције сви нешто пожурили до трезора а да.....док нису почели радови у атару:haha::haha::haha:Те су мале те ово те оно али јбг дај шта даш.Ја сам ноћио испред трезора са шамлицом ко кадгод пред амбасадом за визу:haha:
 
meni su juče radili setvenu strukturu,inače predhodne god ili možda i još jedna unazad nisu dirali ništa iako sam ja sve redovno predavao štaje na kojoj parceli,inače gore neko napisao za stočare ima slučajeva da su isplatili i 2018. god, za ovce,a meni je za 2017 stiglo samo rešenje.
To je tamo luda kuća ,zato i oće da nas se ratosiljaju ,spremite motke ,ali od toga neće biti niš,dok i na ovom forumu 85 % ,sad ću da kažem druge nacionalnosti (zna se koje su to otp. dve do tri) glasaju direktno ili indirektno za govna,jer njima to itekako odgovara.[/Q

Ajd` neseri vise uvek si nesto antiprotivan mora da si bot,samo neznam sa koje strane.
 
Nazad
Vrh