Subvencije u poljoprivredi za 2019 godinu

Koliko sam ja skontao da u februaru ako imas promene na setvenoj strukturi a od sutra predajes za subvencije

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ljudi, imam neki problem, ukoliko je zakup istekao ove godine, možda u januaru ili februaru. Ukoliko napravim ugovor sada i antidatiram ga na taj datum, da li imam pravo na subvencije?
Imaš pravo na subvencije samo priloži novi ugovor overen kod notara. I da napomenem netreba vam novi list nepokretnosti ako je ista površina u pitanju.
 
Bio u trezoru, nedavno je istekao zakup, obnovio sam ugovore danas i imaću subvencije. Izgleda da zavisi od toga kad se vrsi presek u sistemu.
 
Da li neko zna za sta se danas podnosio zahtev u trezoru, za osnovne subvencije ili za naftu? Ili oboje?
 
Ako menjas setvenu strukturu ako ne onda samo taj zahtev za subvencije sto pises ukupno koliko imas pod kojom kulturom i zbir hektara a to je isti zahtev bio i prosle god.nemas neki poseban za naftu

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja bio danas da predam zahtev za subvencije a setvenu strukturu sam predao sredinom februara

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Stalno nesto menjaju. Meni su ugovori isticali 31.12.2018 i rekli su ako ne uradim obnovu do 31.septembra prosle godine onda necu imati pravo na subvencije u ovoj godini. Uh sto mi je pasovalo da u to vreme trcim za papirima a sad vidim da nije bitno, predas sad i sve ti je ok.
 
Stalno nesto menjaju. Meni su ugovori isticali 31.12.2018 i rekli su ako ne uradim obnovu do 31.septembra prosle godine onda necu imati pravo na subvencije u ovoj godini. Uh sto mi je pasovalo da u to vreme trcim za papirima a sad vidim da nije bitno, predas sad i sve ti je ok.
Pa realno nebi trebalo da prave probleme jer nije ti to nova parcela nego samo produzenje ugovora

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Kod nas je danas bila ogromna guzva,ljudi su na ulici cekali. Inace predaje se zahtev za 5200din/ha tu pripada i nafta,i to je to za ovu godinu.
 
Kod nas je danas bila ogromna guzva,ljudi su na ulici cekali. Inace predaje se zahtev za 5200din/ha tu pripada i nafta,i to je to za ovu godinu.

oko 30ljudi bilo napolju i pustali su samo po 5-6 njih unutra i kako su tih 5-6 zavrsili tako su ubacili sledecih 5-6.Pre kad su zuti davali 14.000din ljudi su prespavali tamo otisli od 10sati uvece da bi ujutru billi prvi u 8.00
 
Nazad
Vrh