Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pada ko luda i cuju se protiv gradne rakete.Ovi nasi raketasi pucaju za medalju jbm ti sunce gde li su bili 99god. kada su leteli nevidljivi.
 
Из мог угла према Башаиду!
bf019e11e5b49b97a41445150f6af919.jpg
 
Kod mene sa svih strana crni oblaci kruze samo tako,evo upravo ispaljeno nekoliko raketa i jos pucali u oblake,neznase sta je gore levo desno ili naped nazad...
 
Za sada bez kapi nekim cudom,duva slabiji vetar od Rumunije ,vidim svi oblaci jure ka Zapadu odavde ,ka Zrenjaninu se sve crni.
 
Sastavilo me u povratku sa njive, iz pravca Zrenjanina izgleda kao smak sveta. Kaze neko kisa sapere lemu, sapere moj k...c, jecam su mi masakrirale! Nadam se da nisam dzabe istresao fastak i fungicid, imalo je sat vremena da "uhvati"

Po ovom, https://www.windy.com/-Rain-thunder-rain?gfs,rain,45.341,20.874,7, u 21:00 sa svih strana vetrovi bas dolaze u moje selo, a ne vidim da igde izlaze! Inace, poplava, sve pliva iz dvorista, oluci vodu ne mogu da pokupe pa sve preliva!
 
Katastrofa,,sto bi rekao Milojko Pantic "nebo se otvorilo,stadion je eksplodirao'...
20lit,po koji led,krupan,nista strasno e sad u ataru gde je sta dohvatilo...
 
Evo da dodam i ja uz Đađov snimak...

BTW i ovde bilo malo leda, kiša i dalje sipa i nestalo bilo struje jedno pola sata... Baš je pucalo jako :/


 
Da da,neki radari pokazuju samo crveno maltene preko pola Vojvodine,strasno kako izgleda,ovako nije bilo dugo....nadam se da nece biti leda,mi rakete nemamo naravno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh