Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovde trenutno 0 stepeni,a ceo dan je temperatura bila u minusu. Pada slab,sitan sneg.
 
WeO7QSN.jpg
 
Oko nule od jutros, izašli iz minusa, a sneg pada još uvek na momente slab na momenat pojača...

- - - - - - - - - -

Šta je ovo, nigde nikog... Da vas nije sneg zavejao? :)

Ovde ne pada, ovde trenutno sipa! -1'c, ali su najavili još da ide u minus...

Sretno vam badnje veče :ppozdrav:
 
Nema nikoga ovih dana vecina je za stolom. Provejava celi dan sneg cas krupan cas sitan. Pravo vreme da se veceras upali badnjak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
-8 trenutno, sreca u ovaj sneg pa koliko toliko stiti onu nasu poniklu mucenicu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo pre kad sam ložio pogledao sam termometar u dvorištu, -7 je bilo.
 
Ustani ujutro oko 4 pa ćeš videti, trenutno i kod nas -9.
Imao sam ranije onaj mali uređaj za merenje unutrašnje i spoljne temperature...
Postavi se negde u sobi, a sonda (na žici-kabliću) se "izbaci" napolje...
Imao je funkciju da može da zapamti minimalne i maksimalne vrednosti temperature spolja i unutra...
Izuzetno zgodna opcija, mogao sam ujutru kada ustanem, vidim kolika je temperatura unutra i napolju, pritisnem digme i očitam najnižu vrednost spoljne i unutrašnje temperature....
Ne mogu da kažem da je uređaj "crkao", nego je jednostavno bilo nemoguće očitati vrednost na displeju...
Razvalim ga da vidim o čemu se radi, i utvrdim da je ona traka što povezuje štampanu ploču i sam lcd displej "otpevala svoje"....
Moram nabaviti opet sličan uređaj, jer ovakvog više nema u prodaji, a ponuda sadašnjih modela je šarenolika, kako po pitanjima funkcija, tako i u cenovnom rangu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh