Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kaže jedna komšinica koja prati vreme izmedju dva Božića da se može očekivati solidna godina što se tiče padavina. Ja joj verujem,a da je rekla da će biti loša,onda joj ne bih verovao :osmeh:
 
Ja gledam kako mi se jagnje ovce. Ako vise ima muskih jaganjaca onda ce biti rodna godina ako ima vise zenskih onda susnija. Za sad muski vode, videcemo do kraja. To mi je rekao jedan deda iz sela i gle cuda dve godine je bilo bas tako.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Po mojim pisanjima...april ima padavine krajem meseca,maj i jun kišni pa jul suv , početkom i krajem avgusta neke padavine..septembar kišan....trenutno pada sneg.

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Ja sam sa porodicom i kumovima došao na taru na par dana,i od 2og od kad sam ovde neprekida sneg,pada za sve novce...
 
Prigrevica trenutno -3,8 i nema padavina.Po yr.no sutra nesto malo snegica i za badnji dan dnevna u plusu.Od bozica pocine zurka negativne temp i snega nadam se barem 30 cm.Konacno prava zima na vidiku.
 
Sitan ,svaku "bušu " nađe.Počeo je vetar da ga nosi sa krovova.

 
Otvorio sam je da bi vetar izduvao sneg na ulicu .Ne moram da čistim.:osmeh:
 
Prestao pre 1 h trenutno +1 ima ga oko 5-7 cm.Ujutro po grancicu badnjaka niz prugu po snegu bas pravi ugodjaj za badnji dan i bozic.
ovi norvezani sa yr.no nas bas zaj..... sa prognozom eno su skinili onaj sneg od srede.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh