Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas je tad samo poprskala. Kolika je steta??
Šteta od leda je napravljena u samom selu, u istočnom i jugoistočnom delu atara u sirini od 2 do 3 km i severno od sela nekoliko km. Kukuruzi i suncokreti su ostali skroz bez lišća. Voće i vinova loza omlaćeni. Imam oštećenih 11 jutara kukuruza i 6,5 jutara suncokreta. Osigurane su mi sve površine pa me toliko ne pogađa ali ipak malo mi je žao jer obećavale su rekorde.
Ne umem da postavim fotografije, mator sam, smotan, štagod..
 
Koliko duboko prema Bašaidu je hvatao led ?
Nauči da postaviš slike ,nisi valjda toliko mator?

 
Komšija prema Bašaidu nije tukao, više je prema Novom Bečeju i Kumanu i prema Tordi i Mihajlovu ali po nekoliko km. Potrudiću se da naučim postavljanje slika, hvala ti na pomoći. Inače u 66 oj sam godini i verujem da sam jedan od starijih članova foruma.
 
Pa nisi toliko mator.Možeš ti još da radiš.:ppozdrav:
Ja sam blizu 60,zato kažem da nisi mator.:osmeh:
 
Hvala ti. Važno je čoveka ohrabriti. Radim sa zadovoljstvom ali mi baš ne ide najbolje kompjuteristika. Ali no, što bi rekli neki.:ppozdrav:
 
Ne zameri,za neke je to ipak velika avantura,pohvaliti se mora ,malo.Ali otici u chat temu ,bilo bi bolje XD.
 
Izgleda da je pukla nuklarka Krško :haha:

radar.png
 
Prognoza za naredne dane je bas gadna. Za moju soju je kasno. Poslednja sansa da dobije kisu je propustena. Bio sam juce da je obidjem, i bolje da nisam. Strasna susa. Mahune u sebi imaju dva, tri zrna bibera a po izgledu kao da raste u nazad i otvara redove..
 
Budalaština...pik se očekuje u ponedeljak, do 37 C, ujedno i poslednji "pakleni" dan u godini...od četvrtka pad temperature.Ono što je najgore, bez padavina...ovi koji nisu dobili kišu, ovaj period od 7 narednih dana biće presudan.
 
Ovi sinoć na rts-u rekoše da u prelazu srede na četvrtak na severu i zapadu moguća kiša. Ne nešto obilno ali je biće i neće nešto spustiti temp. I ovako ide do ponedeljka utorka. A od tad pada temp u normalu do 28C. Stvarno će se pokazati čiji će usevi ovih 5-7 dana izdržati, odnosno ko je koliko kiše dobio u poslednjem deljenju. A da će biti čupavo - hoće. Blago se onima koji su sad na moru pa uživaju.
 
Kad ste kod mora, ove temperature i jesu samo za more...

A mi bi mogli d'otvorimo temu *Ko je gde na moru* :haha:
 
Rerna od ranog jutra ukljucena, temperature danas i narednih dana jako visoke. Mozda dobijemo veceras ili nocas jedno kratko osvezenje.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh