Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovamo veliki oblak ide, a 5 prognoza ne najavljuju vecu kisu od 6-7-8 litara.. daj Boze samo da oblak ne oslabi previse.
 
Ovaj talas je malo konkretniji . Bice nesto.

- - - - - - - - - -

Opet bez Švaba ništa , njihov model prognoze "ICON" je pobijedio . Hvala Sv. Ilija , neka i drugi dobiju kišu.
 
Чујем југ да је нахебао!?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Син ми шаље на вибер, док се возе, из околине Г. Милановца ка ЧА....лепа киша пада.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ipak nije uspela da se probije ova velika oblačna masa još malo na sever do nas. Dobismo svega par kapi, a oblaci odoše južnije na istok ka Banatu.
 
Mene je nocas oko pola 1 probudio jak pljusak. Bas je padala. Ne znam kad je pocela. Sad sam bio napolju i vidim da ispod drveca gde je gusta krosnja da je zemlja bas mokra. Dakle palo je dosta. Hvala Svetom Iliji za ovu kisu. Ovo je u sec do 12. Idem kasnije da obidjem njive. Nadam se da je tamo palo vise i da ce je biti danas prepodne i u toku dana jos sa bar jos 10l.
 
14 litara juce i nocas, a javljaju jos za danas. Najbolja godina za prolecne kulture otkad se bavim poljoprivredom.

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
@Dukej
Nije pala veca kolicina kise,bar ne ovde kod mene,skoro beznacajnih 4-5 litara svega,na ovu toplotu obicno manje osvezenje za biljke,daleko od idealnog ...
 
Svega 7 litara na jako suvu i ispucalu zemlju. Ako ce nesto da me otera sa zemlje/poljoprivrede, to ce biti nedostatak padavina vec godinama u ovom mom kraju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh