Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nas ako usere neka kisa sad od srede sto najavljuju bice zivot ili smrt.,. Kukuruz pilako metlici,krenuo je fao 200,ocekujemo do nedelje i fao 300 i 400,taman bi mu leglo jedno 30l,mada i 15l bi bilo dosta s obzirom kako smo u deficitu s vlagom

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
 
Kimi i mene interesuje za moj kraj da li će biti kiša u sredu (prema najavama)? Generalno mi ne treba. Hoću da radim pšenicu pa me zato interesuje. A postoji i najava i za nedelju i ponedeljak da pada kiša.
 
Pada kisica i to sitna, sad sto je od klima to nema veze, bitno je da pada :haha: vrelo kao u rerni, kad sam izasao ispred zgrade haos.
 
Maksimalne danas...
Screenshot-1.png

Izvor:Ogimet
 
Sutra još toplije za tri stepena. Biće veselo. Uveče moguća slaba kiša lokalnog karaktera
 
Ja se nadam da je kod mene neće biti dok ne skinem pšenicu. Prošle godine mi je presela u žetvi. Ima parcela koje sam po 4-5 puta započinjao pa me kiša otera iz njive.
 
Ako sam dobro razumeo prognozu za ove naše krajeve,verovatno da kiše neće biti do nedelje. Za severne,zapadne i jugozapadne krajeve rekoše da je moguća neka slaba.
 
Brankoviću ja sam upravo na yr.no video ažuriranu prognozu i baš za sutra najava je za kišu. I to od 07-09h oko 1,0mm kiše a posle od 14 do 18h opet 1,0mm. Pa onda za petak pre podne opet slaba kiša sa 1,7mm, a za naredni četvrtak 11.07. čak do 18mm. Mada je to daleko i dok dođe do tog dana sve će se to izmeniti. A znaš da kod nas vašar za Petrovdan retko omane bez kiše. Ja se nadam da sutra neće biti kiše jer treba da radim pšenicu. Zato bih i voleo da se Kimi javi i kaže svima nama kakva je verovatnoća za sutrašnji dan da bude ili ne kiše.
 
Letnja klasika,ostavis neki alat 2 minuta na suncu i moras ga hladiti vodom ako ga hoces koristiti....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh