Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tanki smo svi sa živcima i strpljenjem, razumem.

Moramo da sačekamo, jbg.

Do kraja nedelje, zbog košave koja će carovati nema prostora za bitnije padavine, nekih sporadičnih može biti u petak (sever, zapad) i subotu (južni deo) ali sve je to zanemarljivo. Sledeća nedelja je naša prilika.
 
Nece biti ipak ove nedelje za Banat ni jadnih 10lit???

- - - - - - - - - -

Jel Kimi kad cete znati tacno oko padavine sutra uvece zanimaju nas za vikedn sta ce biti?Ili cemo psenicu potanjirati sve kakvo je ovo ludo vreme
 
Tanki smo svi sa živcima i strpljenjem, razumem.

Moramo da sačekamo, jbg.

Do kraja nedelje, zbog košave koja će carovati nema prostora za bitnije padavine, nekih sporadičnih može biti u petak (sever, zapad) i subotu (južni deo) ali sve je to zanemarljivo. Sledeća nedelja je naša prilika.
Al samo mooooooguca i potencijalna

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Apsolutna tenzija i nervoza... znam kad će padati sigurno,kad budem trebao da kosim detelinu...
 
Evo koliko je suvo , a u spremanom tek na 10 cm i dublje je vlaga.
aa4f7efb0e9d2db2aded9132ac1a2fb0.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Odlučio sam da primenim ekstremne mere. Oprao sam kola. Ako sada ne padne, neće nikada.
 
Treba da se organizujemo i odemo svi korporativno u ciganmalu da iskandrljamo svaki po garavu u skinemo maler. :osmeh::haha:
 
Odlučio sam da primenim ekstremne mere. Oprao sam kola. Ako sada ne padne, neće nikada.

Pokušao sam i ja ali ne deluje oprao sam automobil još u nedelju i ništa... To pravilo sa pranjem kola važi samo van sezone radova kada kiša na njivi nije neophodna i u žetvi kada kvari posao. Onda deluje nepogrešivo.
 
Екстремна времена захтевају екстремне методе...
 
Naoblacilo se i pocelo par kapljica ali je kosava to sve zaustavila. Vise srece od nedelje nadam se. Mislim da je to to, po Centrlanoj Evropi vec pada kisa. A u vecini delova je bio suv period slicno kao kod nas.
Pitanje se samo da li ce pokisnuti cela zemlja i koliko. Ali mislim da to ni meteorolozi ne mogu da znaju tacno do vikenda pogotovu jer kosava smeta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh