Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakva protivgradna kod nas, kod nas danas nema ništa, sve će se dešavati severnije.

Aco, Željko, biće veselo sutra. Željko kod nas može biti gadnije po intenzitetu nevremena, dok kod Ace ne bi smela da izostane i obilniji pljusak.

"Konjica" napreduje, biće igranke:

ko2019062216150000d-BZ-cappi.png
 
Ti Zeljko nemoj da si baksuz,nego napisi da ce da padne kod nas lepa pljusak sa srednjim vetrom bez hleda

@Kimi hvala za info

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока

Ma cuti, napravio sam propust, nisam osigurao lubenicu, ovi iz Generali nikako da dodju i ako ga sutra ubije bice zajebano. Nadam se da nece biti grada, neka padne 50ml kise i bice dovoljno.
 
Ma cuti, napravio sam propust, nisam osigurao lubenicu, ovi iz Generali nikako da dodju i ako ga sutra ubije bice zajebano. Nadam se da nece biti grada, neka padne 50ml kise i bice dovoljno.
Ma i 30 je dosta ,nadam se da nece hled kod nas,ni ja nisam osigurao nista

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
 
Dokle doseže taj najevropskiji deo zemlje? Ili će nam kiša noćas pokazati granice? :osmeh:

Ja sam isplanirao da večeras oprskam dve ture sirka u soji. Prvu sam oprskao, a drugu nisam smeo. Ako sad kiša ne padne pre npr. 22h ima da se živ pojedem što ne odeh i drugu da uradim.
 
Duvalo malo pljusak isteralo nas iz kosidbe jecma.ode dalje prema severu.
sutra ujutro spavam ko beba
 
Idi prskaj, padati nece.


Sad je gotovo, nisam opremljen za prskanje po mraku. Prvu turu sam završio u 19.20 a drugu nisam mogao početi pre 20.20h (za svaku prskalicu se vraćam kući da točim vodu iz vodovoda). Računao sam da ako kiša ne padne do 22h to je dovoljno da se usvoji herbicid. Međutim kad sam video radarski snimak uplašio sam se da će oblačnost mnogo brže doći pa sam odustao od druge ture. Po svemu sudeći bila je to pogrešna odluka... :sjasi:
 
U Somboru provala oblaka, malo malo leda, krenuo je vetar da duva al brzo se smirilo.U dvorištu jezero.
Kolut slaba kiša bez nevremena.
 
Prosle godine ako se dobro secam imali smo slicnu situaciju samo oko 15.6. Isto neka super celija i najava nepogoda, i obilnog grada. Mi smo ovde dobro prosli, ali ima delova zemlje koji su bas najebali. Valjda nece da se ponovi u tolikoj razmeri.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh