Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aaa evo je stize. Bas smo se zabrinuli da nas nece mozda obici.
25j9kie.jpg
[/IMG]
 
Znao sam da onakva magla ne sluti na dobro pola sata sam sedeo u kolima sa detetom ispred skole koliko je to padalo brisaci nisu mogli da stignu da je obrisu,a u kisomeru svega 17l.Mnogo mi sumnjiv taj kisomer kod mene koji sam na najvisoj tacki u gradu lezi voda u dvoristu, po putu tece voda u nenormalnim kolicinam jendeci koji nikada nisu imali vode sada su puni.
 
Taman dobrodosla ova kisa za parcele koje jos nisam uspeo posejati zbog blata. Samo sam ovo cekao..............
Ja sam razmišljao ako ne stignem do 5-10.6 da ubacim proso, imao sam jedne godine posle ječma i bilo odlično, vegetacija mu mu je oko 70-80 dana. Kod mene je biosejan posle jecma a košen pre soje.S obzirom na cenu nije loša alternativa.Zovi farmcomer Oni otkupljuju.Ujedno jeftino rešiš ambroziju u njivi i druge širokolisne.
 
Nisam primetio da se odrzala neka hitna sednica skupstine kako da secpomogne narodu gde je ugrozen,a da je kosovo unpitanju,vec bi bilo vanredno stanje

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Konatice, maj zavrsio sa 231 l. Ne znam kako jos uvek nemam vodoleža, valjda zato što su mart i april bili nikakvi sa padavinama, mada žvaće i mljacka zemlja pod nogama.... na okolnim njivama ponegde leži voda
[TABLE="width: 128"]
[TR]
[TD="class: xl65, width: 64, bgcolor: transparent"]jun
[/TD]
[TD="class: xl65, width: 64, bgcolor: transparent"]kolicina
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66, bgcolor: transparent"]01.06.2019
[/TD]
[TD="class: xl67, bgcolor: transparent"]16
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl66, bgcolor: transparent"]04.06.2019
[/TD]
[TD="class: xl67, bgcolor: transparent"]9
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh