Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juce i prekljuce 27lit...
Juce mal' nisu g..a padala,katastrofa...
 
Juce kod mene nista. A svuda okolo oblaci. Kazu padala u BG. Valjda ce u toku ove nedelje da padne neka kisa i da ce moj kraj biti u onoj prognozi "lokalno" . Ne mora da pada u gradu. Tamo ona ne treba. Ajde kukam da padne bar jedno 20l.

U BG-u nije padala, linija kiše se protezala negde od skretanja za aerodrom pa ka Surčinu... Palo je nešto malo dole u blokovima, ali zanemarljivo... Zato je kod mene padala k'o besna jedno 45 minuta...
 
Šta je palo palo je (a nije ništa takoreći) a šta će biti dalje videćemo, godilo bi da padne nešto ko svet, zemlja sve više puca, obogu ovim rosama.
 
Данас сам мало чешљао соју и нема влаге ништа пајваном треба везати коров да би га исчупо,ономад чујем да је кипово пливало пало 70лит. било и леда
 
Šta kaže prognoza za narednih par dana?,treba da grabim detelinu,a accuw sad kaže da će biti kiše a norvežani ne pa ne znam kome da verujem...
 
2h6zon5.jpg
Jutros led na kolima, isto je bilo i na Petrovdan +5. Inače zemlja je toliko natopljena da zamalo izgubih ćuskiu dok sam pobadao neko kolje.
 
Mozemo zaboraviti na kisu barem min na 15dana.Dolaze nam umerene vrucine ali nista extremno tipa +38.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh