Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pala je kiša, vidi se odmah da ste srećni... večeras će i snaše da se ovajde.... nek je u zdravlje!
 
Ja sam do pre pola sata sejao,sve se praši.Nadam se da će ta kiša stići i do nas.
 
Јужни Банат, после тихе кише током дана, вечерас добио пар таласа јаких пљускова и не прекида.

Док сутра не питам комшију кол'ко има у флувиметру, не могу да квантификујем кол'ко је пало, али мислим да ће бити повећан број прегледа форумских дискусија о разбијању покорице. ;)
 
18+ kod nas veceras . Narocito onima sto su sejali u suvo njima sigurno ako upece zvezda sleduje sex sa korom. Neka to budu slatke muke, samo kada je ovo palo u zadnji cas spas za psenice..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako je rekao tako i bilo.Dok vetar nije stao kisa nije pala.U jednom delu atara i bolje da nije pala.


Pre kiše, a i tokom dobrog njenog dela sada imao si po obližnjim stanicama čist severac 3-4M/S.

Šta ono reče beše deda... biće da se malo zeznuo. :osmeh:

TO je nauk.. kakve veze imaju oblaci gore na nebu sa vetrom ovde u prizemlju. Pa ne stvaraju se oni iznad naših odžaka. Njima je bitan vetar koji duva gore.

Nevezano za to .. šta sad, tebe promaši oblak, padne pljuščina npr 2,3 kilometra zapadno... šta, tamo je palo zato što tamo nije duvao vetar ?:haha:
 
Kod nas i dalje bez kapi,a kako vidim i sutra ništa od kiše,posle toga za pšenice i ostale ozime kulture biće kasno.
 
Sinoć bio jedan pljusak i danas laganim intezitetom dosad ukupno palo 15 litara. Pada i dalje :bravo:
Nadam se da će i ostali delovi zemlje dobiti bar ovoliko koliko mi ovde :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh