Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svakako najava za kišu postoji za moj kraj, ali s'obzirom i na vetar koji je najavljen pitanje da li će kiše i biti... :/
 
Kimi, imam problem sa pokoricom, možeš li da mi središ jednu kišu sutra ujutro, jako bi mi godila, kukuruzi su već blizu površine pa da se ne muče... :haha:

Šalim se naravno, pravo pitanje je ima li šanse za neke makar i minimalne padavine koje su bile najavljene za noćas i sutra ujutro, pa sad polako skoro ukinute zbog košave? :ppozdrav:
 
Polako zavrsavamo sa prskanjem, i cekamo Kosavu malo da nas oduva,odavno je nije bilo :ppozdrav:
 
Pa kud ćes prostije stvari za prognozu od vetra, i to još u nizijskom terenu ?:osmeh: Košava svakako dodaje gas, kao što rekosmo sledi njena najjača varijanta ove sezone...

Dragi Dukej, biće čisto simboličnih 3 litra padavina koje će kišomer s mukom zbog vetra pravilno ubeležiti. :osmeh:
 
Hvala Kimi! :ppozdrav:

Taman toliko i treba da pokorica malo smekša pa da kukuruzi lakše ugledaju svetlost dana. A ako i ne padne - nema veze, nek se malo kukuruzi sami potrude, ne mogu ja baš sve da činim za njih. :haha:
 
Probija li kisa ovu kosavu, u Zrenjaninu dodala nocas u 6 brzinu. Idem da vezem keru da neode u nebo ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh