Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Diklofen , nemoj kukuruz presijavati , neće mu faliti ništa , evo pitaj i druge . Tačka porasta mu je još dosta ispod zemlje ,
 
Kolege dali bi mogao diklofen da napise broj racuna u banci? Pa ko nema semena da uplati na taj racun koliko ko moze, naravno to je predlog. Svaki dinar je vazan. Po hiljadu dve bi mogli svi uplatiti. Ja imam jednu vrecu zp666 i pola vrece427
 
Kolege dali bi mogao diklofen da napise broj racuna u banci? Pa ko nema semena da uplati na taj racun koliko ko moze, naravno to je predlog. Svaki dinar je vazan. Po hiljadu dve bi mogli svi uplatiti. Ja imam jednu vrecu zp666 i pola vrece427

Druze nema potrebe za tim.Svima je danas tesko,i sa gradom i bez grada.Ko ima semena da je preostalo bice dovoljno za pomoc.
 
Kolega ako bude i viska sigurno imas komsija koji su takodje pogodjeni pa nek ova akcija bude i sirih razmera. Zato ljudi ukljucite se i saljite nek se cuje i sire za ovaj forum. Sigurno ima par dana da se sve to posalje jer ni judi tamo nece moci za par dana u njive.
 
Diklofen , nemoj kukuruz presijavati , neće mu faliti ništa , evo pitaj i druge . Tačka porasta mu je još dosta ispod zemlje ,
Tako je ja sam jedne godine pretrpeo led na 50kj i kukuruz koji je bio u 5 listu je ostao kao opusci duzine ja moj presejem,a komsije nisu htele imali su bolji kukuruz od mene njihov se regenerisao i nastavio kao da mu nista nije bilo,a moj presejani je svaki djavo napao!

- - - - - - - - - -

Sto se suncukreta tice tu mu nema spasa i presejavanje je neminovno!
 
Ma kakva uvreda ljudi.Svaka vam cast svima.Stvarno ste kolege i u muci.Sve sto stigne od semena znaci ce i meni i mojim drugarima.Za novcem nema potrebe i ne bih voleo da ovo ode u stranu za kojom stvarno nema potrebe.Suncokret se mora presevati kao i psenica.Kukuruz cemo ostaviti do vikenda i videti sta ce biti.Negde je jednostano nestao.Nema ni lisca,ni redova,verujte da sam nasao coveka sa biciklom kod njive koji place...
Saljite semena na onu moju adresu gore bilo kako i kad budu radile sluzbe.Postarinu cemo mi platiti.
 
Kukuruz može biti izbrisan sa lice zemlje ali nije uništen.Regenerisat će se 100%. Nemojte ponovo sejati biće to ok. Pratite situaciju i videćete da kada otopli eto njega napolju.
 
Kod mene pada ceo dan sa prekidima, sad je spojila jedno sat ipo bez prestanka, ali se intenzitet pojačava i smanjuje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh