Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Diklofen samo reci sta mozemo da ti pomognemo ostalo mi 7 hibrida kws od ogleda kukuruza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prvo hvala vam svima na dobroj volji i drugarstvu koje ovde stvarno postoji.
Znacilo bi mi kao pomoc bilo sta od semena koja su vam ostala.Nije bitno koje je i kakvo.Drugo sve nije problem.Odradicu ja to.
 
Meni je ostalo nesto Dkc kukuruza,suncokret imam da sejem 13kj i sve sto ostane cu ti dati. Mogli bi i promotere da stisnemo,sigurno imaju nesto od oglednog materijala(semena) da im je ostalo
 
Meni je ostalo nesto Dkc kukuruza,suncokret imam da sejem 13kj i sve sto ostane cu ti dati. Mogli bi i promotere da stisnemo,sigurno imaju nesto od oglednog materijala(semena) da im je ostalo
Neki clanovi su mi vec ponudili nesto semena da posalju,promoteri Mass kukuruza ce takodje dati nesto.Sve sto mozete saljite a ja cu platiti postarinu.
Guran Djordje,JNA2,23230 Jasa Tomic,0600848851
 
Diklofen, meni ostalo semena soje. Jel seješ soju da ti pošaljem?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ja suncokret nesejem a kukuruza mi ostalo frtalj dzaka... Ako može neki drugi vid pomoći tu smo...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Meni je jedino ostala hemija od prosle godine,ima 2l nikosava i pola vrece kukurza ,ako ti znaci da saljem...

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Da u Bavaništu je padao grad meni se zabelelo dvorište.Srećom sitan tako da mislim da nije napravio neku štetu .
 
Imaš kesu kukuruza i nešto Neome kod mene. Ako ideš na ovu stranu možeš preuzeti ili ću ti poslati.
 
Bilo bi dobro da nam Kimi malo prokomentariše utorak. Koliko vidim kod nas najavljuju za taj dan 40 litara...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh