Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa svih strana se naoblacilo, ispalili su preko 20 raketa iz par sela, bilo grada velicine oraha ali ne mnogo kroz kisu, sada pada samo kisa dobrim intezitetom.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Kod nas petominutni pljuščić. Već je stala! Žetva je u punom jeku pa nije baš morala, iako je preko potrebna.
 
I kod nas ponovo pada kiša, smenjuje se kiša srednje jačine i na momente jača. Sudeći po radarskom snimku ova tura će biti izdašnija od one prve. Do sad je bila mirna i blaga kiša, a sad je počeo i neki vetar da duva. Samo da ne bude nekih nepogoda kad je žito pred prikolicom...
 
Kod mene nepunih 11 litri. S' obzirom da je padala skoro dva sata mislio sam da je više palo, no izgleda da bez pravog pljuska nema ni količine. U ovom momentu je to čak i dobro jer treba žito skloniti sa njiva, RHMZ najavljuje za sutra ponovo moguću kišu.
 
I kod nas se noćas istresla dobro, u prvoj turi mirno a u drugoj sa jakim vetrom, valjda je i atar pokisao.Temerinci, Nadaljčani kakva je situacija kod vas, kad odem na plac videću koliko je palo.?
 
I kod nas se noćas istresla dobro, u prvoj turi mirno a u drugoj sa jakim vetrom, valjda je i atar pokisao.Temerinci, Nadaljčani kakva je situacija kod vas, kad odem na plac videću koliko je palo.?
Čenej selo 6 litara. 10 litara Srbobran švarcov salaš, bar tako kažu kolege sa posla. Institut još ne znam, ali jako malo rekao bih.
 
Čenej selo 6 litara. 10 litara Srbobran švarcov salaš, bar tako kažu kolege sa posla. Institut još ne znam, ali jako malo rekao bih.

Taj Švarcov salaš je blizu dve moje njive (900m od jedne, i 1500m od druge). Jel ima negde na netu da može da se vidi koliko je tamo bilo kad pada kiša?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh