Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hoce li biti sigurne kise za Banat sledece nedelje ?.
 
Boga mi, u petak može biti lepe kiše 15-20mm u najevropskijem delu Srbije, odnosno na krajnjem severozapadu Bačke, okolina Sombora, Apatina i Bezdana. Ostatak Vojvodine znatno manje (2-7litara).

Za vikend sporadične padavine mahom u centralnoj i južnoj Srbiji.

Spomenuti predeli, odnosno centralna i južna Srbija su prvi u redu i za konkretnije padavine sledeće sedmice, tj. od ponedeljka. U kojoj će meri Vojvodina da profitira od toga još je neizvesno, odnosno zavisi naravno od definitivne putanje ciklona sa mora. Neki daju samo par mm, a neki su i dalje na 20,30 pa i više mm.
 
Vremensk prognoza ide od sjaja do očaja.
Duva vetar, solidno, nije prejak, ali dovoljno da tera kišu.
Juče je bilo tako teško vreme da sam mislio da će pasti nešto. Međutim ništa juče od padavina
 
Gledao sam na f. serbian m. najavlju kisu u sirem delu u petak sa grmljavinom,najvise kise ce biti na planinama,e sad dal ce to biti tako to neznam....
 
3149m48.jpg
[/IMG]

zato u Swici pada za medalju
 
Jelse seca neko koji je sajt ona paraglajderska prognoza ,,nikako da ga nadjem dal pocinje sa vendi il tako nesto.
 
E hvala ti puno kiraj,ti si ga ranije i postavio cini mi se.Nekako su mi oni bili najtacniji,.
 
I u Francuskoj negde danas 20cm snega...

A za petak nema više prognoze za kišu ni za moj kraj ::lose::
 
Jel ste videli novi izlazi ECm, prosek padavine za narednu nedelju 5-7lit u celoj Srbiji.

KImi nemoj mi reci da pored svih izlaza koji su dali lepe padavine da ce bas ovai zadnji sve da uprska i da ne bude nista od kise u periodu do 10.aprila.Onda mislim stvarno da smo baksuzi veliki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh