Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene popodne 3.5l u kišomeru. Uz onu 1,5 litru od juče to je 5l u dva dana. Opet sića...
 
Kako rece kolega Petar Krsmanovic, u gradu Kragujevcu je palo 61 litar a u mom selu vazdusnom linijom oko 11-12km daleko, palo je svega 12 litara.
 
Dobismo novih 10l,kukanje se isplatilo,zadnjih nedelju dana 45l,ja prezadovoljan...

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
 
Trebao bi i ja zapoceti sa kuknjavom, ovog ljeta me bas cesto zaobilazi kisa, ovaj vikend samo 2-3 litre, prosli je bilo 30-ak litara ali opet manje u odnosu na okolinu, sreca pa nije bilo leda i jakog vjetra
 
Dobili novih 12 L juce i danas ukupno preko 60l !

Jos jedna kisa oko svetog ilije,i kukuruz je zavrsio svoje.
 
Juce kod mene nista. A svuda okolo oblaci. Kazu padala u BG. Valjda ce u toku ove nedelje da padne neka kisa i da ce moj kraj biti u onoj prognozi "lokalno" . Ne mora da pada u gradu. Tamo ona ne treba. Ajde kukam da padne bar jedno 20l.
 
Dobismo novih 10l,kukanje se isplatilo,zadnjih nedelju dana 45l,ja prezadovoljan...

Lepo ti ja rekoh :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Juce kod mene nista. A svuda okolo oblaci. Kazu padala u BG. Valjda ce u toku ove nedelje da padne neka kisa i da ce moj kraj biti u onoj prognozi "lokalno" . Ne mora da pada u gradu. Tamo ona ne treba. Ajde kukam da padne bar jedno 20l.
Ja sam juce bio ceo dan u Bgu, i do nekih 19h uopste nije bilo kise. U povratku za Kg je padala na autoputu, pa me pratila sitna kisa do Topole.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh