Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za sada ,čista kiša.
 
Lepo zabeleo.Deca se obradovala a ja baš i ne.Očistio i napravio mesta za drugi,veje i dalje.Kažu na prognozi još 2 dana vejanja.
 
Naravno da su obavešteni a ko kaže drugačije kleveće. :osmeh: Ovde kod nas i dalje pada sitan sneg taj kad se našteluje ume dobro da napada. Vidim da se put beli što znači da nije očišćen ili ''nisu putari u mogućnosti da sa raspoloživom mehanizacijom isprate količinu padavina''.
 
Pada ceo dan razlicitim intezitetom, nisam merio ali ima izmedju 15 i 20cm. Nadam se da su srecni ovi sto su kukali za snegom :osmeh:
 
Kod nas je palo 2 cm putevi se cakle a vetar je u pojačanju tako da su mogući i smetovi između naseljenih mesta.
 
Kod nas pada slabim intenzitetom juce i danas napadalo oko 20 cm ,cujem danas na tv u prolazu u bg-u kolaps ,pogledam kad ono na ulici nema 3 cm snega neznam sta bi radili da napada metar snega ,ovako nesposobni ljudi mislim da samo kod nas postoje ...
 
Ozbiljna zima ove godine...❄
@Paorpaor
Šta kaže onaj prijatelj,kakvo nas leto očekuje posle ovakve zime?
 
Sad sam bio napolje da prošetam malo s kerama i dalje pada sitan sneg, jako je lepo napolju, barem meni. Po mojoj proceni trenutno ima oko 4cm snega a putari nisu u stanju da to srede, sramota bre.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh