Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel još kod nekoga od Vas,duva vetar ?
Kod mene ne da duva, već duva snažan olujni ko u horor filmu, plus naleti mokrog snega !!!!
Temperatura sa 8 pala na samo 1 iznad nule..
 
Ovde je isto bilo jakog vetra...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Zna li neko kad se predviđa prestanak vetra ?
Inače je pravca sever-severozapad, izuzetko jak, gotovo, slobodno mogu kas'ti, orkanski, ne sećam se da je skoro ovako duvalo i tim intenzitetom i ovako konstantno, u pitanju je barem 4 sata olujnog vetra....
Sad već postaje jezivo, a pravi i štetu, meni, koliko sam uspeo u mraku da "snimim situaciju", pošto smo ostali i bez el. energije, bukvalno u mraku, odnelo par crepova i dve poklopnjače sa kuće, takođe i komšijama, s tom razlikom što je moj pao na pločnik i razbio se a njima je izgleda na parkirani automobil ispred kuće, koliko sam kroz hujanje vetra uspeo da razaberem galamu...
Auto je ekspresno preparkiran na udaljenije mesto, podalje od kuće....
Tefterisaću ujutru štetu, pa pristupiti saniranju iste, a videti i šta je s komšijama, kažu da onda bude manja ako je još ko sapatnik...
 
U NS sinoc a i danas duva vetar olujni. Ne secam se da je ovako duvao godinama, od sinoc je krenuo.
 
Duva k'o na groblju.'ladno k'o u betonskom svinjcu.Išao na tavan po đakonije,njima ovo odgovara a od nedelje jednom delu sleduje vakumiranje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh