Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Paorpaor, spusti malo loptu, jbg, pa valjda je i red da je dobiju u nesto vecoj kolicini oni koji prosle i predprosle godine su je imali u mnogo manjoj kolicini od vas nekih koji sad na sav glas iskazete ljubomoru.
 
Mnogima treba kiše, nisu je dobili u ovoj zadnjoj turi pre par dana, između ostalog i deo Srema i Mačve, pa šta se tu može.Uvek je bilo tako. Ostaje nada za ovaj vikend pa kako bude , nadam se da nije kasno za soju i kukuruz (imam soju). Nada i Vera su nas održali, nekog i Ruža, Mica...
Nadam se da onaj od gore gleda i da "meša karte" po pravici.
 
Paorpaor, spusti malo loptu, jbg, pa valjda je i red da je dobiju u nesto vecoj kolicini oni koji prosle i predprosle godine su je imali u mnogo manjoj kolicini od vas nekih koji sad na sav glas iskazete ljubomoru.

Kakva ljubomora covece, o cemu ti pricas. Uzivaj u zivotu, tebe uopste nisam ni jednom recju spomenuo mada si jedan od onih koji najvise "pljuju" po meteorologiji i clanu Kimiju.
 
Mnogima treba kiše, nisu je dobili u ovoj zadnjoj turi pre par dana, između ostalog i deo Srema i Mačve, pa šta se tu može.Uvek je bilo tako. Ostaje nada za ovaj vikend pa kako bude , nadam se da nije kasno za soju i kukuruz (imam soju). Nada i Vera su nas održali, nekog i Ruža, Mica...
Nadam se da onaj od gore gleda i da "meša karte" po pravici.
A niko ne spominje sever bačke prašine,sreća pa nema jakih vetrova sada,pocrkali bi od prašine.
 
Kakva ljubomora covece, o cemu ti pricas. Uzivaj u zivotu, tebe uopste nisam ni jednom recju spomenuo mada si jedan od onih koji najvise "pljuju" po meteorologiji i clanu Kimiju.
Po meteorologiji da, jer skoro nikad ne potrefe, a sto se tice Kimija gresis, zadnjih godina kako smo se upoznali nikad rec nisam progovorio protiv njega niti sam mu rekao jednu jedinu negativnu rec.
Ranije bilo je kritika po pitanju toga kako se dive na serbianmeteu vremenskim neprilikama i munjama!
U svakom slucaju i ja sam iz Juznog Banata i spadam ove godine, hvala Bogu medju onima koji su sasvim zadovoljavajuce kise imali do sad. Pa, eto, bas sam se nasao pomalo u tvojim postovima.
 
2019080306-201908012005-3-stormforecast-xml.png


Важи: Пет 02. август 2019. 06:00 до Суб 03. август 2019 06:00 УТЦ
Издато: Тху 01 Ауг 2019 20:05
Прогноза: ПИСТОТНИК

Подручја нивоа 3 издају се за мале дијелове Сјевероисточне Италије, Хрватске и Босне и Херцеговине, углавном за велику тучу ( град ) , јаке конвективне налете вјетра и у мањој мјери за торнада.

Нивои 1 и ниво 2 издају се за северну Италију, јужну Аустрију, југоисточну Мађарску, Словенију, Хрватску и Босну и Херцеговину, Црну Гору, Србију и југоисточну Румунију због већих туча и јаких конвективних налета ветра (углавном у њеној јужној половини) и за прекомерне конвективне падавине (углавном у северној половини).
 
Poslednja izmena:
Beca da li ovo znači da će biti dosta kiše za veći deo Srbije? A baš je treba. Samo ako može bez grada i oluje.
 
Od jutros spominju na radio kako ce biti obilnih padavina i mogucih nepogoda,kao kako koga zahvati,negde nece ni biti kise...
 
Prezivjeli smo,izgledalo j bas opasno.Dobilo smo ekstremno jaku kisu ali vjetar nije bio prejak tako da nema stete.Ne pamtim da sam vidio i cuo onoliko gromova iz jedne oluje.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh