Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kakva je samo vetrina danas u juznom banatu, ne moz se ispricati sa covekom na njivi, odose reci na drugi kraj :haha:
 
@ACA97, Ma šta fali, kad može kod mene danas po ovoj vetrini čovek da prska šta fali i tebi ;)

E, al' neverovatno da čovek ide između kuća i piči prskalicom pun gas! Prošle godine sam ga naduvao k'o žabu, spominjao sam mu 8 kolena unazad pa je parcelu pored mene preskočio kad je video da sam kući...

Inače, vetar je bio oslabio, bilo 24'c, sad je pojačao vetar a i dalje je prijatnih 18'c...
 
Ево нас на северу први пут ове сезоне у (level 1) !?
b568caf80acfd86d9b3b4858597d3815.jpg
 
Ja bih jako voleo da me sutra kisa omasi, da posejem sta imam. Danas je praznik pa nikako ne smem uci u njivu, a sutra kada smem, najavili kisu.
 
Pa svi nekako najavljuju vece padavine i na kraju ne bude gotovo nista. Foreca. com je dosta precizan, a i Kimi mi je dobar prognozer i ovde i na meteo forumu.
 
Pa svi nekako najavljuju vece padavine i na kraju ne bude gotovo nista. Foreca. com je dosta precizan, a i Kimi mi je dobar prognozer i ovde i na meteo forumu.

Slazem se,kad on precizira za nesto onda tako i bude.Za sutra pa do tamo sledeceg vikenda svi kazu da ce biti padavine.
 
Sva kiša koja vam netreba i neodgovara šaljite kod mene bez pitanja, kod mene u Padini je uvek dobro došla, u bilo koje doba dana, meseca i godine :osmeh:
 
Iako jos nisam sve posejao danas nista nisam radio. Ipak je Veliki Petak. Sutra ako se nesto ugrabi, ako ne onda posle Uskrsa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh