Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Maticu ce da prodjemo kao covekprase ili superprasac:osmeh: e to je super heroj po meri...dzabe se mlada dama nada da ce je spasti od bitanga u mracnoj ulici...covek zaseo i hasa prase:osmeh: ne moze da ustane i da hoce...
 
Zima nas podseca da jos nije zavrsila sa nama,no nece jos dugo(famous last words).Danas operem auto u gradu i umalo nisam pao par puta u tom ''pit stop''-u gde se peru auti,sve zaledjeno oko auta.
 
Greje sunce sneg koji se istopio ?.Anyway,gde je clan Kimi ?,nema ga,mi ga trazimo samo tokom leta kad nam trebaju kise ,tad se i njega setimo :((.
 
Gledao sam vrem.prognozu za moj kraj za narednih 30 dana, ukratko......naxxbali smo, ako nakaplje cca 10 lit bice dobro
 
Juče sam na jednoj prezentaciji slušao čoveka iz BASF-a koji je pokazao prognozu nekog Mađara za ovu godinu. Čeka nas lepa godina i nikao neće biti vruća. Napomenuo je da se u prvoj dekadi aprila očekuju mrazevi oko -5, a isto tako i oko 15 oktobra se očekuju isti mrazevi. Čovek iz BASF-a je rekao da ovog čoveka prati već 8 godina i da svake godine je pogađao baš sve.
 
Taj prognozira za Madjarsku, a 2017 smo videli da kod njih i i kod nas nije isto :osmeh:
Takodje kao Maxa mislim da svaka prognoza preko 5 dana nije tacna. Za oktobar se secam da je neka dugorocna prognoza najavljivala 50-60l a imali smo celih 4l.
 
21alaj4.jpg
[/IMG]
Kod mene pocelo da lista,neznam koja je ovo biljka ali znam da mi je lakse kad je dosao mart jel zima pocinje da slabi...
 
Kad se ocekuje kisa treba da se baca djubrivo u psenicu a sad zasusilo.Na meteo forumu ni reci o tome.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh