Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio sam pre neki dan u Vrscu i video sam kako jako duva kosava tamo i zato razumem te kolege iz tog mesta zasto su toliko nestrpljivi za kisom, lako je Kis-u da kaze kad je on dobio 6 lit kise dok ovi iz kosavskog podrucija nista.

- - - - - - - - - -

Od srede krecu padavine i za ostatak vojvodine Kimi?
 
Ko ne zivi u ovom delu juznog Banata a pomalo i pravi se da je na jedno uvo i ne moze da zamisli sta je cinila ova j..na kosava ovih skoro 7 dana i noci.
I tako u vise navrata preko godine ispadne da mi odavde kukamo bez ikakvog razloga.
Plus nadje se po neki pametnjakovic kome pada kisa s vremena na vreme pa pljune po ostalima koji ne samo sto ne znaju sta je kisa vec ih i kosava dokrajcuje.
Ljudi su cudo nevidjeno a pogotovu nas mentalitel koji je takav da vecina jedva cekaju da djavo igra u komsijskom dvoristu ne znajuci da je to jako blizu i njima!
 
Ko ne zivi u ovom delu juznog Banata a pomalo i pravi se da je na jedno uvo i ne moze da zamisli sta je cinila ova j..na kosava ovih skoro 7 dana i noci.
I tako u vise navrata preko godine ispadne da mi odavde kukamo bez ikakvog razloga.
Plus nadje se po neki pametnjakovic kome pada kisa s vremena na vreme pa pljune po ostalima koji ne samo sto ne znaju sta je kisa vec ih i kosava dokrajcuje.
Ljudi su cudo nevidjeno a pogotovu nas mentalitel koji je takav da vecina jedva cekaju da djavo igra u komsijskom dvoristu ne znajuci da je to jako blizu i njima!
Ne preteruj,da ti ne kazem drugacije.
Ni jednog trenutka nisam nikog prozivao,niti se nikome nisam podsmevao.
Znam kako je,i ovde isto duva vetar,kao i tamo,zato ne pricaj u prazno.A njemu sam tako rekao,jer kuka,ovde,i kuka na serbian meteo forumu.
Logicno je da smara,a od toga nema nista.Kisa ce pasti kad joj bude vreme.
 
Jugoistočno od mene vidim munje sevaju.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ne preteruj,da ti ne kazem drugacije.
Ni jednog trenutka nisam nikog prozivao,niti se nikome nisam podsmevao.
Znam kako je,i ovde isto duva vetar,kao i tamo,zato ne pricaj u prazno.A njemu sam tako rekao,jer kuka,ovde,i kuka na serbian meteo forumu.
Logicno je da smara,a od toga nema nista.Kisa ce pasti kad joj bude vreme.

Idi ti u Vrscu kad duva kosava jaka pa posle pricaj kako duva u Vrscu a kako duva tu kod tebe.Ja sam sad bio i uverio sam se,pomislio sam isto kao i ti,medjutim sad sam se uverio.
 
Pratim ih ali slabo pisu pretvorilo se u komwntarisanje prilika.Pa to mogu babe ds rade .
Inace trese salone nenormalno.Nocu stane sas obratno nocu pojacava.Necu vise da me kish ne poklopi.Sva sreca nije vise urednik da je ostao izbacivao bi nas ne bi niko pisnuo sem njega poklopca.Haha kish jednako poklopac
 
Eto i za gramatiku bi me istero...Ja sam kish seljak covek i ja mislio da je ovo za paore kad ip
Spade ovo samo za proofesore knjizevnosti.
Moracu da se maknem
 
Pratim ih ali slabo pisu pretvorilo se u komwntarisanje prilika.Pa to mogu babe ds rade .
Inace trese salone nenormalno.Nocu stane sas obratno nocu pojacava.Necu vise da me kish ne poklopi.Sva sreca nije vise urednik da je ostao izbacivao bi nas ne bi niko pisnuo sem njega poklopca.Haha kish jednako poklopac

Pratim ih i ja pa ne pisem nikakve komentare, sto bi i tebi preporucio jer tamo izgledas kao slon u staklarskoj radnji.
Ti ljudi ni za jednu prognozu nisu rekli da je 100 % tacna, tako da nema prava niko da ih optuzuje. Inace Kimiju veliko hvala sto to i ovde podeli sa nama i objasni nam da svi razumemo. Ostavite ljude da se bave svojom profesijom, ako niste zadovoljni dajte vi bolju prognozu.
 
Gledao je sloba mog strica meteorologa na yutubu snimao ga pre 5god. kad sam ga pitao kakva su predvidjana za naredne godine, kaze sve ide ka pustinji! Nije covek pogresio, j.banat ce prvi povuci nogu.
 
Sinoc konacno bas dobra kisa,psenicama je legla savrseno a i natopila je posijani kukuruz.Nije mogla izabrati bolji trenutak.

Sent from my A6 using Tapatalk
 
Osvanulo jutro sa maglom.Sinoc par puta zagrmelo i ponadam se evo je kisa kad ono opet poce vetar da duva ko nenormalan i oduva oblake kao da ih nije ni bilo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh