Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dobrodol

Član
Učlanjen(a)
25 Dec 2010
Poruka
4.255
Lokacija
opština Irig , Srem
Tradicionalno, otvaram Temu o vremenskim (ne)prilikama u Novoj 2019. godini...
Sretna nam bila !!!! :ppozdrav:
Inače, napolju je 2 stepena u plusu, i muzgavi neka muljava kišica, hladan severac duva, na mahove pojačan...
 
Pratim obavezno ....
Trenutno Prigrevica temp 1,2 vedro i mirno kao da nije nova godina.
Ujutro bude mraza...ne marim ionako odmaramo...
 
http://poljoinfo.com/showthread.php?17651-Vremenske-prilike-u-2019-oj-godini&p=1423612#post1423612

Kod mene nista od snega,u selu isto tako ali na rudniku se beli bas lepo,ova tema se zavrsava za 2018 godinu...
 
Evo na kraju količine padaviona za moj kraj,za mene nikad bolja godina po prinosima,a padavine nisu bile nešto količinski velike ali zato raspored idealan,pogotovo jun jul i avgust.

2i6osgy.jpg
 
Kimi ima li u najavi nekog jaceg mraza tipa -5 i malo jaci ?
Treba mi da tanjiram neku parcelu, a vlazno je brzo bi nabili rotori.
 
Dok u nasem glavnom gradu red pahulja red sunca na smenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tu je ipak veca nadmorska visina,u Arandjelovcu samo zabeleli krovovi i posle se to istopilo,u selu napadalo vise snega i to nekih 3cm,na Rudniku je dosta vise
 
Ja sam na 100m nadmorske :))) Kod mene bilo susnežice popodne... Sad se razvedrilo, oko nule je...
 
Momo, BG je brdovit i na južnoj strani ima planinu ;) Ja sam u Sremskom delu gde je ravno pak opet na nekoj "visini" ;)

Inače od jutros ovde vejavica i duva jak vetar tako da sneg praktično pada vodoravno :))) I -2 stepena je... U dva navrata noćas na kratko padao jako i onaj zrnasti sneg...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh