Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre kiše, a i tokom dobrog njenog dela sada imao si po obližnjim stanicama čist severac 3-4M/S.

Šta ono reče beše deda... biće da se malo zeznuo. :osmeh:

TO je nauk.. kakve veze imaju oblaci gore na nebu sa vetrom ovde u prizemlju. Pa ne stvaraju se oni iznad naših odžaka. Njima je bitan vetar koji duva gore.

Nevezano za to .. šta sad, tebe promaši oblak, padne pljuščina npr 2,3 kilometra zapadno... šta, tamo je palo zato što tamo nije duvao vetar ?:haha:

Ne bih da ti odgovorim da se ne bi naljutio.
 
Kod nas večeras (do sad) 5l. Prošla noć i danas pre podne zajedno 3l. Znači ukupno 8l od ovog kišnog talasa.
 
18 l......... samo neka nastavi

Rekao si ti da nama nema spasa bez rumunke:bravo:

- - - - - - - - - -

Kimi, i sad koji od modela je bio u pravu? ISCON ili GFS ili kako se vec zovu?Meni ovo lici na ISCON taj,mozda gresim

nlpds7.png
[/IMG]

 
Do sada 32l.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Rekao si ti da nama nema spasa bez rumunke:bravo:

- - - - - - - - - -

Kimi, i sad koji od modela je bio u pravu? ISCON ili GFS ili kako se vec zovu?

- - - - - - - - - -


Pa ni sad ne znaju sta ih snaslo.Niko Rumunku nije spominjao od strucnjaka.Jaka muda uci na 5 sajtova i pogledati karte koje neko tamo izbacuje i onda kao tumaciti to Bog zna kako a u stvari nikako.Tri dana,ali samo tri,% tacnosti je porazavajuc.
Mene nema zasto biti sramota ali ti kao veliki strucnjak za izcitavanje koje kakvih gotovih modela i karti nisi nesto zablistao.Jos od prosle godine si u dubiozi
 
Kod nas se oko 12h sudarila neka niska oblačnost sa zapada sa rumunkom koja se niotkuda stvorila. Pritisak je odjednom toliko pao da se umalo nisam onesvestio na traktoru. Od 1 do sada pada bez prestanka, kisomer prebacio 50 litara odavno, tek sad sam video da je prepun.
 
Čestitam svima kod koga pada kiša.Sada sam izašao da još jednom proverim pada li kiša:beton u dvorištu mi je mokar ali ispod oluka gde treba da izlazi voda je suvo.Nadam se da cu ujutro videti i vodu koja izlazi iz oluka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh