Kukuruz 2019

Toliko je i moj 4351 izrastao,bas sam danas ulazio i vidim poceo da stvara odmetak,a metlica uvijena u liscu.
 
Juce sam prosao pored jedne parcele pod DKC 5830 i zastao jer sam pomislio da je neka greska u pitanju.
Moja visina je 1.70 a ovaj je bas otisao.
928fe37bf7693d08382cdbb146a34e4a.jpg


6358ebb52af6e533ff7799d4ed995cdc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Pero jel ti to klečiš :osmeh: šalim se odličan je za sada.
 
Kod nas ,malo nizi deo atara,predusev pšenica ,hibrid DKC ,kukuruz izgleda jako šareno.Ima ga od 4 do 10 listova.Davila ga voda nekoliko puta ,tukao ga led,bilo mu hladno...još delovi parcele imaju vode.
 
Kod nas ,malo nizi deo atara,predusev pšenica ,hibrid DKC ,kukuruz izgleda jako šareno.Ima ga od 4 do 10 listova.Davila ga voda nekoliko puta ,tukao ga led,bilo mu hladno...još delovi parcele imaju vode.

Ja sam mislio da je tako samo kod mene.Sad vidim da i kod drugog podzemne vode prave dar mar.
 
@diklofen neka je sa srecom.
@ Peet koliko vidim igranka ce kod vas poceti u nedelju po podne!
Neka nam je svima bog u pomoci... Totalno luda i nestabilna godina.
 
Sad se vratio iz obilaska u ataru katastrofa . Kukuruz na froncle , juce ga tukao grad sad je sav pokidan . Za plakati .
 
Danas sam video na jednoj njivi (nije moja) da je kukuruz počeo da metliči.
 
Kod mene su trenutno visoki preko 190 i svaki dan guraju bar 20cm. Lepo izgledaju. Ali mu ne treba verovati. Jedna dobra kisa bi mu bas godila da izgura metlicu i lepo se oprasi. A posle ce biti jos koje kise da sve to i nalije. Samo neka ostanu ovakve temp i sa dobrim jutarnjim rosama i bice to dobro.
 
Nazad
Vrh