Kukuruz 2019

Darko Dren kod mene na 9911 su klipovi jako izduzeni i tanki. Za sad. Da li on ima velike klipove po obimu ili ne? Verovatno ne pravi one debele klipove kao fao 600. Interesuje me jer ga prvi put sejem. A takav je i KWS Kolumbaris. Oba su lepo ponela, ima klipova bas dosta.
 
1pPTUOR.jpg

DqD3OkB.jpg

Kq9mRgh.jpg
NUaXPYp.jpg
RQ3cMW3.jpg
K09qqpf.jpg
yFBVGAh.jpg
DueKAKn.jpg
6t9m2EQ.jpg

Danas postavljene table.Za sada lepo izgledaju.Velimir ima jedno 4+metra visinu.
 
Darko Dren kod mene na 9911 su klipovi jako izduzeni i tanki. Za sad. Da li on ima velike klipove po obimu ili ne? Verovatno ne pravi one debele klipove kao fao 600. Interesuje me jer ga prvi put sejem. A takav je i KWS Kolumbaris. Oba su lepo ponela, ima klipova bas dosta.

Ima dobre klipove, i kod mene su tanki i dugacki oni sto su se prvi oprasili ali gledao sam vec ima 18redova u vecini slucajeva,zrno mu je srednje krupnoce tako da ce biti debeo klip kada se napuni sa harnjivim materijama,Imao sam ga ranije i video kakav potencijal ima.Nema duzinu od 27cm ali je bas dobar.
 
Maticu,
hvala na slikama i informacijama. :ppozdrav:
Meni je, barem prema slikama, zanimljiv 398. Ima nisko nasađen klip, meni super za ručnu berbu. Kolika je stabljika kod njega? Biti će mi zanimljiv i njegov prinos. Nadam se da ćeš objaviti ujesen.
 
XHjaCRT.jpg

Vidim da sam se zenuo i postavio 2 iste slike kod Velimira i 398.Evo slike Velimira.Iwanho nema na čemu.Svi su visoki tu oko 3-3,5 metra.Javljam na jesen rezultate.
 
Dans proso pored par njiva,ali nisam izlazio iz auta,deluje mi da izgleda bolje nego prosle godine,kakvo je vase misljenje?

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
 
Nismo nikada imali problema oko nacionalizma ovde na forumu bar ne koliko ja znam ali ako neko ipak ima taj problem treba da ga zadrži za sebe da ne krene more bespotrebnih komentara,svađe i ostalih gluposti koje vode ka kaznama.
Montoya sejano je IMT žitnom sejalicom. :haha:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh