Kukuruz 2019

Juče nevreme i grad uzeše danak. Jedva je nikao od kiša, fazani pravili darmar i sad ga dotuce grad.
ae1f8f3183b5ef0e23eccce8482b54d5.jpg
b987ce45b8ae7abfaf142f405612b0c8.jpg
b18ca49c3a8ddceedcbf5ed1903b367f.jpg


Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nadam se kolega Kiraj da cete ostaviti deo za kontrolu,nesporim da je dobro to djubrivo ali je lisna povrsina kukuruza mala pa nece mnogo ni usvojiti,ja mislim da ce vecu ulogu odigrati kondicija parcele:ppozdrav:
 
Ja planiram sutra da moje išpartam i prihranim ih sa još uree. Msl da se dovoljno prosušilo da ću moći to da uradim. mada i ne mora nešto duboko da idem. E onda će to od mene za ovu godinu biti dosta do žetve. Ako ga lepo pogleda ovaj odozgo i da mu nekoliko lepih kiša i bez vreline biće to sasvim zadovoljavajuća godina.
 
ja planiram prekosutra da ga ogrnem i bacim djubre, sta mislite dal ce moci da ide spartac kukuruz je 13 pero da ga ne lomim posle ovolike kise..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ja planiram sutra da moje išpartam i prihranim ih sa još uree. Msl da se dovoljno prosušilo da ću moći to da uradim. mada i ne mora nešto duboko da idem. E onda će to od mene za ovu godinu biti dosta do žetve. Ako ga lepo pogleda ovaj odozgo i da mu nekoliko lepih kiša i bez vreline biće to sasvim zadovoljavajuća godina.

Zašto sad ideš sa Ureom? Po meni je sad najbolji Kan...
A s obzirom kakva će vrućina biti sutra, ima urea da se topi u špartaču i da lepi.
 
Колико видим са слика тај кукуруз се опоравља биће он на јесен подједнак са осталима
 
Poslednja izmena:
Je l to mora bas od golubova ili moze i obicni kokosnjci?

Послато са TA-1021 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh