Kukuruz 2019

Nemogu da izvlace kanale ,nema ko da ukluci pumpu.Sad su dobili vanredno stanje pre neki dan..TUGA,

- - - - - - - - - -

fk8cqv.jpg
...Jutrosnja iz polja,kojeje vislje za 5o metara neg rit...
 
Шта ми плаћамо јел се то беше оно зове одводњавање:sta:Сликајте сад па шаљте господи да виде језера у атарима,мајку им ј...м паразитску...
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje za Rodic-a. Da li je moralo da se ulazi u toliko vlažnu zemlju? Jel to imaš puno zemlje i drugih useva pa ne možeš da postigneš na sve strane? Ovo je stvarno mali kukuruz koji je mogao da sačeka sa prskanjem.
 
Jedno pitanje za Rodic-a. Da li je moralo da se ulazi u toliko vlažnu zemlju? Jel to imaš puno zemlje i drugih useva pa ne možeš da postigneš na sve strane? Ovo je stvarno mali kukuruz koji je mogao da sačeka sa prskanjem.
Imam i ja malo dalje od te njive,nema tu cekanja jel sad ce a nadiru podzemne vode i onda tek nema sanse u njivu.
 
Jedno pitanje za Rodic-a. Da li je moralo da se ulazi u toliko vlažnu zemlju? Jel to imaš puno zemlje i drugih useva pa ne možeš da postigneš na sve strane? Ovo je stvarno mali kukuruz koji je mogao da sačeka sa prskanjem.

Moralo je da se udje u tako vlaznu zemlju, zato sto su najavili padavine za celu ovu nedelju, a i zemlja je dosta niska i teska za obradu, kad se okisa zivo blato, a kad zasusi ispuca strasno. Sto se kukuruza tice on je i mogao da ceka, ali je trava bas krenula, inace nemam puno zemlje, ali to sto imam trudim se da bude cisto! Pozdrav
 
Godina ni za onu stvar, danas obisao dobar deo Banata i Backe, zalosno sve to izgleda,trgovci delovima kukaju kako od prvog maja ciste paucinu na vratima.2019 ima da ostane za pamcenje po gubicima na sve strane.
 
Za avione :osmeh: traktorski potrosmi delovi u sezoni setve 2019 mrtvo more ili su svi kupili novo pa ne menjaju nista.Celokupna situacija ocaj zivi.
 
Darko Dren svaka čast za čistu njivu i dobre kukuruze. Na koji si razmak sejao? Čini mi se i da je skora pa sve niklo.
 
Nazad
Vrh