Kukuruz 2019

Sremac 84 koju hemiju si primenio i koja ti je ta velika trava?
 
@sremac sve ce to da nestane, imao sam slicnu parcelu pre dve godine, jedva sam video redove od sirokolisnih, posle jedno 20tak dana samo prah ostao :) Ne plasim se ja sirokolisnih u kuruzu, posebno u tako malom uzrastu, to se lako sredi....sirak ili muhar je vec problem
 
555, gura sesti list

IMG-20190511-185336.jpg
[/URL][/IMG]
IMG-20190511-185354.jpg
[/URL] 12d cube[/IMG]
 
@sremac sve ce to da nestane, imao sam slicnu parcelu pre dve godine, jedva sam video redove od sirokolisnih, posle jedno 20tak dana samo prah ostao :) Ne plasim se ja sirokolisnih u kuruzu, posebno u tako malom uzrastu, to se lako sredi....sirak ili muhar je vec problem

Ha ha haa...fala baća što me tešiš...
Šaluna stranu,uvek imam problem sa širokolisnim korovima zbog učestalog korištenja stajnjaka al ovo još nisam pasirao...ovako prljave njive nema u ataru...al valjda će prskanje uspeti...
 
Ha ha haa...fala baća što me tešiš...
Šaluna stranu,uvek imam problem sa širokolisnim korovima zbog učestalog korištenja stajnjaka al ovo još nisam pasirao...ovako prljave njive nema u ataru...al valjda će prskanje uspeti...

Mozemo se kladiti ako hoces :ppozdrav: Javi za jedno 2, 3 nedelje kakvo je stanje, videces da sam u pravu :)
 
Kod mog priajatelja se desilo ovo u kukuruzu?
sta moze biti? prskano je camix, sindzenta. nije svaka njiva takva.





 
Danas obilazio atar da vidim stanje kukuruza na njivama a ono kao u herbarijumu nema sta nema,jedino je kod mog druga za divno cudo njiva cista kao asvalt,kaze da je prskao dubinsko koje je ove godine odradilo sto posto
 
Jedna parcela od 3 kj Dekalba 4943 prskan pre oko 5 dana Rimex 30 gr/kj + Mezotrion 0.14 l/kj
Pojma nemam sta se desilo ali uzasno izgleda i to samo jedan kraj, vise desna strana.
a066553a8d100d3cfb227d393dd9c233.jpg

5091e9c7d02433cf32e87e4e2b90fa60.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo slike od prosle godine, moj komsa oprskao kukuruz Monsonom, kukuruz nije prerastao ali se suocio sa velikim hormonskim promenama,mesec dana je bolovao pa je poceo da raste i da se krivi i da mu puca stablo na kraju su ga kise izvadile i taj kukurz je izrastao i rodio izuzetno.Neverovatno, slucajno sam nasao slike.Hemija je opasna.
undefined.jpg

undefined.jpg
BQlgo4D.jpg
 
Nazad
Vrh